درستکار و اجرای درست عدالت

مثبت روز

درستکار و اجرای درست عدالت

جواد رستم‌زاده

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، گفت: در چرخه انتخابی همه جوانب در نظر گرفته شده و تمامی مدعیان شانس ملی‌پوش شدن را دارند.

پژمان درستکار می‌گوید :«چرخه انتخابی تیم ملی وقتی خوب طراحی و مشخص شود و اینکه همه مدعیان بدانند با تلاش و کوشش می‌توانند دوبنده تیم ملی را بدست آورند، این موضوع برای کل جامعه کشتی موجب انگیزه می‌شود و در عین حال به کیفیت و کمیت کشتی ایران و توجه به پشتوانه‌ها کمک خواهد کرد. از سوی دیگر تورنمنت‌های هدف نیز باید برای استعدادها طراحی شود و با روندی که در پیش گرفتیم پشتوانه‌هایی را برای تیم ملی خواهیم داشت. چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد طی همین روزها اعلام خواهد شد و امیدوارم بتوانیم این برنامه را عملیاتی کنیم و از سوی دیگر همه جوانب را نیز در نظر گرفتیم و همه کشتی‌گیران شانس ملی‌پوش شدن دارند».
درستکار در حالی روی اجرای عدالت در تیم‌های ملی تأکید می‌کند که سال‌ها بود روی برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی اتفاق نظر مشخصی بین مربیان وجود نداشت و بسیاری از کشتی گیران از بی‌عدالتی‌ها رنج می‌بردند. در واقع امروز درستکار در تلاش است تا با اجرای مسابقات انتخابی شانس پوشیدن دو بنده ملی را برای همه کشتی‌گیران فراهم شود و به دور از تأکید بی جهت روی سوابق افراد بتواند از انگیزه و ظرفیت همه کشتی‌گیران بهره‌مند شود. مسابقات انتخابی البته که باعث رونق بیشتر کشتی هم خواهد بود و میدانی است برای شناسایی استعدادهای پر تلاش. راهی که درستکار در پیش گرفته راه اعتراض و دلخوری برای کشتی‌گیری نمی‌گذارد. پژمان در مسابقات جهانی نشان داد می‌خواهد کشتی را از قید و بندهای سنتی جدا و با تزریق ایده‌های جدید تیم ملی را متحول کند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه