با مظاهری و حسینی در آرامش رقابت می‌کنم

دروازه‌بان جوان آبی‌ها در گفت‌و‌گو با قدس:

با مظاهری و حسینی در آرامش رقابت می‌کنم

حمیدرضاعرب

استقلال دو امتیاز دیگر مقابل نساجی مازندران از کف داد اما حقیقت این است که ورود یک دروازه‌بان جوان درترکیب آبی‌ها همه را شگفت زده کرد.

دروازه‌بانی که با وجود بودن رشید مظاهری و سید حسین حسینی توانست به قفس توری آبی‌ها راه یابد. رضایی حالا در آغاز راهی دراز قرار گرفته است و خیلی‌ها او را با روزهای آغازین ورود وحید طالب لو به دروازه‌ استقلال قیاس می‌کنند. رضایی درگفت‌و‌گویی با روزنامه قدس درباره نخستین حضورش دراستقلال حرف‌هایی به زبان می‌آورد که بسیار جالب توجه است.

 حضورت بسیار شگفت انگیز بود. آن هم در شرایطی که مظاهری و حسینی دروازه‌بان استقلال هستند. استرس نداشتی؟
استرس داشتن درچنین شرایطی کاملاً طبیعی است. من قدری با فضا غریبه بودم اما برخورد تماشاگران به شکلی بود که آرام، آرام با فضا خو گرفتم. 
باید از هواداران استقلال تشکر کنم که روز خوبی را برای من ساختند. 

والبته آن قدر خوب پیش رفتی که یک تک به تک را هم دقیقه 85 گرفتی.
نساجی تیم بسیار خوبی بود. دیدید که آن‌ها به تهران نیامده بودند که بازنده باشند. در دقایق پایانی یک موقعیت تک به تک گیرشان آمد که تلاش کردم در آن لحظه واکنش خوبی روی توپ داشته باشم. 
شکر خدا آن موقعیت را از نساجی گرفتم تا بازنده این بازی نباشیم. هرچند که موقعیت‌های مناسبی دراختیار ما قرار گرفت و می‌توانستیم برنده این بازی باشیم.

با توجه به نمایش اطمینان بخشی که مقابل نساجی داشتی، آیا دربازی‌های آتی نیز در چارچوب دروازه قرار می‌گیری؟
هنوز معلوم نیست که چه کسی دروازه‌بان استقلال خواهد بود. آقای مجیدی تصمیمی برای این موضوع نگرفته است.  من در شب بازی با نساجی فهمیدم که در این بازی فیکس هستم. آقا فرهاد آن موقع به من گفت باید خودت را آماده کنی و قطعاً درآینده هم همین طور خواهد شد. خوب است که ما این همه بازیکن مدعی برای ورود به ترکیب اصلی داشته باشیم. هر تصمیمی که آقا فرهاد بگیرد من می‌پذیرم و دوست دارم درمحیطی آرام به رقابت با دیگر هم پستی‌های خودم ادامه بدهم. 

بازی‌های سختی پیش روی استقلال است. گل گهر، صنعت نفت آبادان، پرسپولیس، پیکان و... درباره این وضعیت چه نظری داری؟
همه بازی‌های لیگ سخت است. همین بازی با نساجی برای ما دشوار شد، درحالی که شاید همه فکر می‌کردند ما به راحتی سه امتیاز بازی خانگی را بدست می‌آوریم. باید به خودمان مسلط باشیم و با هماهنگی کافی گام به بازی با گل گهر بگذاریم. گل گهر تیم بسیار خوبی است واز مدعیان این فصل محسوب می‌شود. باید امتیازاتی که در دو بازی قبل از دست دادیم را در دو بازی بیرون خانه آینده جبران کنیم. استقلال ظرفیت خوبی برای قهرمانی دارد و امیدواریم این فصل بتوانیم هوادارنمان را شاد کنیم.

ارسال دیدگاه