تعویض زیدان با پوچتینو؟

«زی‌زو» به منچستر نمی‌رود

تعویض زیدان با پوچتینو؟

مدیران یونایتد روز یکشنبه تصمیم گرفتند اوله گونار سولسشر را پس از کسب چندین نتیجه ضعیف که آخرین آن‌ها شکست 1-4 برابر واتفورد بود از هدایت این تیم برکنار کنند.آن‌ها حالا به دنبال یافتن سرمربی جدیدی هستند و نام‌های بسیاری نیز از سوی رسانه‌ها مطرح شده که زین الدین زیدان یکی  از جدی‌ترین نفرات در بین اسامی مطرح شده بوده است.
با این حال «ال پارتیدازو دی کوپه» در اسپانیا خبر داده زیدان بار دیگر پیشنهاد این باشگاه را رد کرده چون علاقه‌ای به حضور روی نیمکت این تیم در اولدترافورد ندارد.پیش از این امانوئل پتی مدعی شده بود هم‌تیمی سابقش در تیم ملی فرانسه در حال یادگیری زبان انگلیسی است اما گفته می‌شود که مهارت او در این زبان هنوز به حد استاندارد نرسیده است.
اما این تنها مشکل زیدان نیست، گفته می‌شود همسر او نیز علاقه‌ای به حضور و زندگی در شهر منچستر ندارد و ترجیح می‌دهد که این سرمربی سابق رئال به دوری‌اش از دنیای فوتبال ادامه دهد.این در حالی است که بسیاری باور دارند که مقصد بعدی این مربی فرانسوی ممکن است پاری سن ژرمن باشد.
مائوریسیو پوچتینو که در حال حاضر هدایت این باشگاه فرانسوی را به عهده دارد جز گزینه‌های اصلی یونایتد است و احتمال دارد به زودی یا در پایان فصل پارک دو پرنس را به مقصد اولدترافورد ترک کند. یونایتد از مدت‌ها قبل علاقه زیادی به پوچتینو داشته و در سال 2019 پس از اخراج ژوزه مورینیو نیز در اندیشه انتقال این سرمربی سابق تاتنهام به اولدترافورد بوده است. هرچند عملکرد درخشان سولسشر سبب شد او به عنوان سرمربی اصلی تیم انتخاب شود. سایت گل مدعی شده این مربی رابطه خوبی با سر الکس فرگوسن هم دارد و همین می‌تواند نقشی کلیدی در جدایی او از پاریس ایفا کند.
رابطه پوچتینو با لئوناردو، مدیر ورزشی پی اس جی، چندان خوب نیست و بسیاری از رسانه‌های خبری معتقدند او دوست دارد در باشگاهی مربیگری کند که قدرت بسیار بیشتری در روند تصمیم‌گیری داشته باشد. یونایتد باید در بازی بعدی خود سه شنبه شب در لیگ قهرمانان برابر ویارئال به میدان برود و کریک هدایت آن‌ها را در این بازی برعهده خواهد داشت.
اگر چنین اتفاقی رخ دهد، مدیران پاری سن ژرمن در نظر دارند که از زیدان به عنوان جانشین این مربی آرژانتینی استفاده کرده و شانس خود برای جذب او را امتحان کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه