وزیر، پول کالدرون را داد!

اعتراف سرپرست باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران:

وزیر، پول کالدرون را داد!

مجید صدری، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در نشست خبری به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد. او در ابتدای این نشست خبری اظهار کرد: تلاش ما این است که به اولین قولمان یعنی قهرمانی ششم پرسپولیس عمل کنیم.

پرداخت بدهی کالدرون 
کاری که با ۱۰۰ هزار دلار می‌شد انجام داد را با التماس و با ۷۵۰ هزار دلار انجام دادیم.شخصی که به ما کمک کرد شخص آقای سجادی بود. ما برای کار آقای کالدرون ارز نیمایی گرفتیم. یعنی با اجازه شما ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به نفع باشگاه شد. هم آقای انصاری‌فرد، هم آقای عرب و هم آقای رسول پناه را دعوت کنید که راجع به این موضوع توضیح دهند. 

شکایت بودیمیر
کل قرارداد او از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰، ۵۰۰ هزار یورو بود. سفیر ایران در کرواسی می‌داند که او اکنون در تیمی بازی می‌کند که قراردادش 5 هزار دلار بسته شده است. چرا ما آمدیم سالی ۲۵۰ هزار یورو با او قرارداد بستیم. دوستانی که این کار را کردند چرا نمی‌آیند جواب بدهند؟ ما این پول را دادیم و 32 هزار یورو جریمه‌اش بود. 

پرونده استوکس
 او برای دریافت ۱۲۰ هزار دلار شکایت کرده بود که ما توانستیم ۴۰ هزار دلار از این مبلغ را کم کنیم اما چیزی که وجود دارد این است که می‌توانستیم از او غرامت بگیریم.استوکس به خاطر کرونا از ایران رفت اما جالب است که باشگاه به او رضایت‌نامه داد. اگر رضایت نامه صادر نمی‌شد، ما در دادگاه عالی ورزش برنده بودیم. 

قهر رادوشوویچ
پرسش من این است که وقتی قرارداد او تمام شد و دروازه‌بان دوم ما بوده، چرا باید قرارداد ۲۵۰ هزار یورویی و سه ساله با او را تمدید کنیم؟ او به اتاق من آمد. 50 هزار دلار گرفت و رفت و تمام.
تمدید قرارداد بازیکنان:‌ ما با تمامی بازیکنان غیر از بازیکنانی مثل ترابی، قراردادشان را دو تا سه سال تمدید کردیم. اتفاقی که برای نوراللهی و کنعانی‌زادگان رخ داد، اصلاً برای باشگاه خوب نبود.

پنجره پرسپولیس
ما دو پرونده خارجی دیگر هم در پیش داریم. الان قراردادهایی که با بازیکنان تاجیکی خود بستیم، از قراردادهای بازیکنان معمولی تیم کمتر است. رقم قرارداد بازیکنان ما از رقم قرارداد بازیکنان تیم‌های صنعتی هم پایین‌تر است. 

استقلال
ما استقلال را همیشه به عنوان نایب قهرمان پایتخت قبول داشتیم و داریم.حتی 8میلیارد هم اسپانسر آن‌ها، به ما کمک کرده است که به آن افتخار می‌کنم.

شکایت پدیده
 متأسفانه دوستان قراردادی را با باشگاه پدیده (شهرخودرو) بستند که قرار بوده در ازای رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی، ۶ میلیارد به آن‌ها بدهیم. ظاهراً یک و نیم میلیارد به آن‌ها داده‌اند و گفتند که مابقی را بعداً می‌دهیم. در خصوص ۴.۵ میلیارد باقیمانده بندی وجود دارد که می‌گوید به ازای هر یک روز تأخیر، ۱۰ میلیون جریمه خواهند شد. 4/5 میلیارد اکنون تبدیل شده است به ۱۶ میلیارد. ما گفتیم حاضریم همین اصل پول را تا فردا بدهیم. آن‌ها حاضر شدند از آن ۱۶ میلیارد کم کنند، اما من به عنوان باشگاه دولتی نمی‌توانم چنین پولی را پرداخت کنم. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه