مهلت دو هفته‌ای برای تخلیه خانه‌های سازمانی

آخرین اخطار دادستان به مدیران خوش‌نشین

مهلت دو هفته‌ای برای تخلیه خانه‌های سازمانی

رحمانی

پیگیری‌های خبرنگار قدس از آن حکایت دارد که دادستانی مرکز خراسان رضوی آخرین اخطار تخلیه منازل سازمانی را به مدیران دولتی و متصرفان منازل مسکونی داد و در صورتی که آن‌ها به قانون تمکین نکنند، خانه‌ها توسط عوامل اجرایی به صورت قهری رفع تصرف خواهد شد.
یک سال از برملا کردن نقشه برخی مدیران دولتی برای تصرف خانه‌های سازمانی در بولوار فرامرز عباسی و انتشار گزارش‌های پیگیرانه می گذرد. در میان این مدیران هستند افرادی که از هفت سال تا 15 سال خانه‌ها را به اسارت گرفته و تحویل نمی‌دهند تا شاید بتوانند سند آن منازل را به نام خود بزنند. 
درحالی که قاضی درودی، دادستان مشهد هم در پیگیری‌های صورت گرفته به اجرای عدالت و تخلیه خانه‌ها اشاره کرده بود، مطلع شدیم آخرین اخطار هم از سوی دادستانی به ساکنان منازل سازمانی مذکور داده شده است. بررسی‌های خبرنگار قدس حاکی از آن بود که برای آخرین بار مهلت 15روزه به این مدیران داده شده تا خودشان خانه‌ها را پس دهند و در صورتی که به قانون تمکین نکنند، دادستانی با توسل به قهوه قهریه اجرای عدالت را نهایی خواهد کرد و خانه‌ها را پس خواهد گرفت. براساس پیگیری‌ها از مهلت دو هفته‌ای داده شده کمتر از یک هفته باقی مانده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه