لایحه حمایت از کارگران جانباخته در حین خدمت

شهردار مشهد خواستار شد

لایحه حمایت از کارگران جانباخته در حین خدمت

شهردار مشهد با ابراز تأسف از جان باختن یکی از کارگران شریف خدمات شهری در حین انجام وظیفه، گفت: لایحه حمایت از کارگران جانباخته در حین خدمت به شورای شهر ارائه می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدعبدالله ارجائی افزود: متأسفانه از ابتدای سال تاکنون هشت نفر از کارگران خدوم و عزیز خدمات شهری از جمله 6 پاکبان و دو کارگر خانم فضای سبز حین رفت وروب و گلکاری بولوارها و میادین شهر امام رضا(ع) بر اثر تصادف جان خود را از دست داده‌اند.
وی اضافه کرد: متأسفانه بامداد سه روز پیش راننده بی‌انصافی با یک پاکبان شریف برخورد و او را رها کرده و رفته است، این عزیز پاکبان با 34سال سن و دارا بودن سه فرزند متأسفانه فوت شد.
ارجائی ادامه داد: متأسفانه بر اثر بی‌توجهی برخی رانندگان به قوانین راهنمایی‌ورانندگی هرازگاهی شاهد حادثه تلخ جان باختن یکی از همکاران پاکبان و یا کارگران شریف فضای سبز هستیم که در هنگام خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران جان به جان‌آفرین تسلیم می‌کنند.
شهردار مشهد اضافه کرد: پاکبان جوانی که چند روز پیش بر اثر تصادف جان خود را از دست داد تنها 11 سال سابقه کار داشت؛ خانواده او با 11 روز حقوق چه می‌توانند بکنند؟ ازاین‌رو مدیران شهرداری بنشینند و لایحه‌ای برای حمایت از خانواده کارگرانی که جان خود را حین خدمت از دست می‌دهند، تنظیم کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه