فعلاً لیست خرید زمستانی نداریم

آب پاکی یحیی روی دست دلال‌های پرسپولیس

فعلاً لیست خرید زمستانی نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه خصوصی با سرپرست باشگاه درباره نقل و انتقالات زمستانی تصمیم‌گیری می‌کند.
به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله چند هفته مانده به پایان نیم فصل لیگ برتر درگیر حاشیه‌های مختلف برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی شده است.
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش بواویشتا پرتغال نخستین گزینه‌ای بود که اسمش برای بازگشت به پرسپولیس منتشر شد، اما یحیی گل محمدی مذاکره با او را تکذیب کرد. گل محمدی این موضوع را گمانه‌زنی رسانه‌ای عنوان کرد تا نشان دهد همچون دو سال گذشته نمی‌خواهد تمرکز بازیکنان خود را با اعلام لیست خرید به هم بریزد. سرمربی پرسپولیس به مجید صدری سرپرست باشگاه نیز اعلام کرده است فعلاً از ارائه هر لیست خرید زمستانی ممانعت خواهد کرد تا بازی‌های نیم فصل به پایان برسد.
صدری هم تأکید کرده است در جلسه‌ای خصوصی با گل محمدی درباره آخرین وضعیت لیست بازیکنان تصمیماتش را مکتوب دریافت خواهد کرد تا طی آن بتواند برای جذب یا ارائه رضایت‌نامه به بازیکنان مازاد اقدام کند.این در حالی است که چندی قبل صحبت از جذب کاوه رضایی و قوچان نژاد برای تقویت خط حمله پرسپولیس هم بود که با این استراتژی ظاهرا ً به جایی نخواید رسید. گل محمدی با توجه با احتمال بسته شدن پنجره سرخ‌ها به طور حتم خواهد کوشید تا با درنظر گرفتن تمامی جوانب جذب‌هایی داشته باشد که بتواند حداکثر استفاده را ببرد. با این تفاسیر باز هم بنظر می رسد با توجه به جدایی رادو و نبود دروازه بان دوم مطمئن هدف اصلی جذب یک دروازه بان شاخص باشد.
دروازه بانی که اگر در ایران پیدا نشود احتمال دارد گزینه‌های خارجی هم در صورت باز بودن پنجره مدنظر قرار گیرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه