زمینه انتقام از آمریکایی‌هارا در خانه‌هایشان فراهم‌می‌کنیم

سردار قاآنی در کنگره بین‌المللی جبهه مقاومت:

زمینه انتقام از آمریکایی‌هارا در خانه‌هایشان فراهم‌می‌کنیم

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه جا لازم نیست ما به صورت مباشر حضور داشته باشیم، هر جا لازم باشد زمینه انتقام از آمریکایی‌ها را از درون خانه‌های خودشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم بدون اینکه ما حضور داشته باشیم.
سردار اسماعیل قاآنی در کنگره بین‌المللی جبهه مقاومت «یادواره شهدای مهاجر مدافع حرم» در مشهد افزود: ما با تدبیر خودمان با دشمنان و جنایت ترور سردار سلیمانی برخورد می‌کنیم، رفتار و سبک و سیاق برخورد ما با سبک و سیاق و رفتار دشمن متفاوت است. اگر عاقلانی در آمریکا پیدا شدند تا با کسانی که جنایت ترور سردار سلیمانی را مرتکب شدند برخورد کنند، این کار برای آمریکا بسیار کم‌هزینه‌تر است از اینکه فرزندان جبهه مقاومت که هیچ مرزی را نمی‌شناسند خودشان بروند و این انتقام را بگیرند.
قاآنی با بیان اینکه این انتقام شروع شده است، افزود: ما بچه شیعه‌ها بلدیم چگونه انتقام بگیریم، دیده‌اید نسل‌های قدیم ما چگونه از خاندان بنی‌امیه انتقام گرفته‌اند. آن‌ها فکر می‌کنند شهید سلیمانی را زده‌اند و کار تمام است اما خون شهید سلیمانی، وجود بچه‌های مقاومت را به جوشش درآورده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه