آیت‌الله علم‌الهدی: استکبار‌ستیزی از اصول جمهوری اسلامی است

آیت‌الله علم‌الهدی: استکبار‌ستیزی از اصول جمهوری اسلامی است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خطاب به کسانی که در تیم مذاکره‌کننده ایران با کشورهای اروپایی برای برداشتن تحریم قرار دارند، گفت: ادامه این مذاکرات در صورتی که از هزینه‌های مقاومت در برابر دشمن بکاهد، مشکلی ندارد.
آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: اگر انجام این مذاکرات به منظور از بین بردن روحیه دشمن‌ستیزی مردم باشد، بسیار اشکال دارد، چراکه دشمن‌ستیزی و استکبارستیزی در نظام جمهوری اسلامی یک اصل است.
به گزارش قدس آنلاین، نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: زمانی که مردم در برابر دین و اقتدار نظام بی‌تفاوت و دشمن بر کشور مسلط شوند، حداقل کار دشمن هتک‌حرمت نوامیس مردم خواهد بود. در زمان رضاخان که آمریکا بر کشور مسلط بود، برنامه حکومت هتک‌حرمت و هستی مردم بود، فقر و گرسنگی بیداد می‌کرد و آن طور نبود که مردم شرایط زندگی مناسبی داشته باشند. آیت‌الله علم‌الهدی افزود: سلطه آمریکا بر عراق و افغانستان منجر به بهبود شرایط زندگی مردم آن کشورها نشد و عده‌ای خیال نکنند اگر روزی دشمن بر کشورمان مسلط شود، وضعیت اقتصادی مطلوب خواهد بود و قیمت دلار کاهش می‌یابد و فقر مردم از بین می‌رود.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تا مردم ما مقاومت زهرایی و جهاد فاطمی دارند، عزتمند هستند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه