باید به سمت جام‌های دیگر خیز برداریم

آنچلوتی پس از فتح سوپرکاپ اسپانیا:

باید به سمت جام‌های دیگر خیز برداریم

رئال مادرید در دیدار فینال سوپرکاپ اسپانیا به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و موفق شد با پیروزی 1-2 در این بازی، جام قهرمانی را از آن خود  کند.
لوکا مودریچ موفق شد گل اول این بازی را در دقیقه 38 روی شوتی تماشایی وارد  دروازه حریف کند و کریم بنزما نیز در دقایق ابتدایی نیمه اول و از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو گل رساند.
این قهرمانی سبب شد آنچلوتی پنجمین جام خود به عنوان سرمربی رئال مادرید را بالای سر ببرد. این نخستین تجربه آنچلوتی در فتح سوپرکاپ اسپانیا هم بود و او حالا اولین مربی ایتالیایی است که موفق شده این قهرمانی را در کارنامه‌اش به ثبت برساند. پیش از این مربیان ایتالیایی بسیاری در لیگ اسپانیا حضور داشتند اما این نخستین بار است که یکی از مربیان این کشور موفق می‌شود این جام را بالای سر ببرد. 
این مربی 62 ساله این فصل پس از چند سال دوری بار دیگر به رئال مادرید برگشت و تا به حال عملکرد خوبی را روی نیمکت این تیم داشته است. رئال پس از انجام 21 بازی با پنج امتیاز اختلاف نسبت به سویا، در صدر جدول رده‌بندی جای گرفته است.کار او در لیگ قهرمانان دشوارتر است، چرا که باید در مرحله یک هشتم این رقابت‌ها به مصاف پاری سن ژرمن برود.
کارلو آنچلوتی گفت:« بسیار خوشحالم چرا که پس از دو بازی کامل و عالی توانستیم به یک جام برسیم. در هر دو بازی خوب بودیم و به شایستگی قهرمان شدیم.نشان دادیم شایسته ترین تیم برای قهرمانی بودیم. به شخصه از اینکه مربی چنین تیمی هستم به خودم افتخار می کنم. این جام اولین جام فصل است و باید به همین روند ادامه داد. حالا باید به سمت جام های دیگر خیز برداریم».

برچسب ها :
ارسال دیدگاه