جانشین آل‌کثیر از تبریز می‌آید

تقویت خط حمله پرسپولیس با «بابایی»

جانشین آل‌کثیر از تبریز می‌آید

جدایی شهریار مغانلو یکی از دلایلی است که برای افت خط حمله پرسپولیس مطرح شده است و جانشین مناسبی به جای او جذب نشد تا یحیی گل محمدی از این بابت چند بار لب به گلایه بگشاید. 
در این میان بدشانسی بزرگ سرخپوشان مصدومیت شدید عیسی آل کثیر از ناحیه رباط صلیبی است که او را تا پایان فصل خانه نشین کرد و نیاز پرسپولیس به جذب مهاجم در پنجره زمستانی بیشتر از قبل شد. 
از همین رو طبق اخبار رسیده مشخص شد یحیی گل محمدی یکی از دو گزینه خودش را برای خط حمله انتخاب کرده و او کسی نیست جز پیمان بابایی، مهاجم تیم تراکتور. 
بابایی که به تازگی با بخشی از هواداران تراکتور در فضای مجازی به مشکل خورده تصمیم به جدایی دارد و از حضور در تبریز راضی نیست و حالا پیشنهاد پرسپولیس هم مزید بر علت شد تا برای جدایی مصمم‌تر شود ولی مشکل بزرگ او قراردادش با تراکتور است و البته اعتقادی که سولدو به بازی او دارد.
پرسپولیسی‌ها برای مجاب کردن تراکتور در راه صدور رضایت‌نامه بابایی قصد دارند مدافع میانی ناراضی خود را در این معامله وارد کنند. علیرضا ابراهیمی که از نیمکت‌نشینی در پرسپولیس راضی نیست و این موضوع سبب شده در مقطعی با یحیی گل محمدی به مشکل بخورد، از جمله بازیکنانی است که از دو سال قبل مدنظر تراکتور قرار دارد و حالا که تیم تبریزی در پست دفاع میانی نیاز به بازیکن دارد، فراهم شدن شرایط جذب او اتفاق خوبی برای آن‌ها خواهد بود.
از این رو ارائه پیشنهاد معاوضه این دو بازیکن می‌تواند آن را به عملی شدن نزدیک کند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد احتمالاً به زودی شاهد جابه‌جایی این دو خواهیم بود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه