فعلاً قصد خداحافظی ندارم

حسن زاده: سرباز تیم ملی‌ام

فعلاً قصد خداحافظی ندارم

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران گفت: من تا جایی که بتوانم به باشگاهی که در آن حضور دارم و تیم ملی کمک می کنم و شرایط بدنیم مناسب است و قصد خداحافظی ندارم. همیشه مثل یک سرباز برای تیم ملی بازی کردم.
اصغر حسن زاده در خصوص اینکه عنوان هفتمین بازیکن برتر جهان را کسب کرده اظهار کرد: قطعاً قرار گرفتن جز نفرات برتر دنیا خوب است. خوشحالم که به عنوان نماینده فوتسال ایران جز 10 نفر اول شدم و مردم ایران هم خوشحال هستند. حدس می زدم که این اتفاق رخ دهد چون رأی دهندگان بیشتر در اروپا حضور دارند و آن‌ها بیشتر در چشم هستند. 
وی در مورد سرمربی جدید تیم ملی و فرق محمد ناظم الشریعه با وحید شمسایی گفت: شمسایی در آسیا و جهان نامدار است و می تواند به ما کمک کند. او تجربات زیادی در دوران بازیگری خود و مربیگری دارد. همان‌طور که می‌دانید در تیم تأسیسات با او همبازی بودم و  تجربیاتش می تواند به ما کمک کند. شمسایی نشان داده هر جایی که کار کرده توانسته امکانات خوبی  به آنجا بیاورد و امیدوارم فدراسیون او و تیم ملی را حمایت کند و هماهنگی ها انجام شود تا بتوانیم در آسیا قهرمان شویم چون چند سال در آسیا آقایی کردیم.
کاپیتان تیم ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی جوان‌گرایی شده یا خیر عنوان کرد: شرایط تیم  خوب است و بعد از جام جهانی تغییرات زیادی حاصل شد. دو بازی دوستانه با ایتالیا داشتیم که یکی را بردیم و یکی را بازنده از زمین بیرون آمدیم. در مورد این موضوع وحید شمسایی به عنوان سرمربی تیم فوتسال تصمیم می گیرد که چه کسی را باید دعوت کند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه