جوایز مسابقات قهرمانی جهان را نگرفتم

گرایی خواستار توجه بیشتر شد

جوایز مسابقات قهرمانی جهان را نگرفتم

قهرمان کشتی فرنگی گفت: با توجه به اینکه ورزش کشتی بیشترین مدال‌آوری را در تمام ادوار تاریخ داشته است و باید نگاه ویژه‌ای به این رشته نسبت به سایر رشته‌ها وجود داشته باشد.
محمدرضا گرایی دارنده مدال طلا المپیک و جهان در گفت‌و‌گو با ایلنا، در واکنش به سطح مسابقات کشوری کشتی فرنگی بیان کرد: سطح مسابقات بسیار خوب است و تمام کسانی که باید سهمیه جام تختی را می‌گرفتند در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند و سه سهمیه به هر کشتی‌گیری تعلق گرفت باید انتخابی شرکت کنند و نفرات برتر راهی مرحله بعد شوند.
او در واکنش به مسابقات سال آینده و احتمال اعزام دو تیم تصریح کرد: مسابقات جام تختی که آغاز شود اردوها شروع می‌شود وبا توجه به نظرات کادر فنی ما تمریناتمان را شروع می‌کنیم و با صلاحدید کادر فنی و مربی‌مان برای مسابقات اعزام خواهیم شد. در رابطه با احتمال اعزام دو گروه هم با نظر مربی و کادر فنی هست باید بگویم مسابقات آسیایی در 6 وزن المپیکی است و مسابقات جهانی هم 16 نفر اعزام می‌شوند که هنوز مشخص نیست.
گرایی با اشاره به حمایت فدراسیون کشتی و سایر ارگان‌ها خاطر نشان کرد: فدراسیون کشتی که با حضور آقای دبیر و حمایت‌هایشان سنگ تمام گذاشت و جادارد از آقای دبیر یک تشکر ویژه کنم و سایر ارگان ها مانند وزارت ورزش و چند ارگان دیگر وعده‌های داده بودند که درحال اجرایی شدن است. جوایز مسابقات قهرمانی جهان هم هنوز پرداخت نشده است. امیدوارم با پیگیری‌های آقای دبیر این مشکلات حل شود چرا که درگیر تمام مسائل و مشکلاتمان هستند.
ملی‌پوش کشتی فرنگی درباره کار با محمد بنا گفت: آقای بنا رزومه مشخص خودشان را دارند و ماهم افتخار این را داشته‎‌ایم که چند سال شاگرد ایشان باشیم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه