با قهرمانی جواب تهمت‌ها را می‌دهیم

وحید امیری: در پرسپولیس می‌مانم

با قهرمانی جواب تهمت‌ها را می‌دهیم

وحید امیری که در یکی از برنامه‌های ورزشی اینترنتی حضور داشت، وقتی با سؤال مجتبی جباری در خصوص درگیری میان کی روش و برانکو مواجه شد، جواب داد: بالاخره کارلوس کی روش محبوبیت خودش را در ایران داشت؛ یعنی مردم دوستش داشتند. ابتدا کسی با کی‌روش مشکلی نداشت، ولی دقیقاً زمانی که با پرسپولیس وارد درگیری شد، مشکلات را درست کرد. می‌توانم بگویم کی روش می‌توانست با سیاست بیشتری عمل کند.


استرس‌های کی روشی
وی در مورد اخلاق کی روش گفت: او خیلی به بازیکنان استرس وارد می‌کرد. اگر اشتباه می کردیم تا یک هفته استرس داشتیم. من در بازی با قطر یک اشتباه کردم و او کنار خط به من بد و بیراه می‌گفت. حتی توی رختکن هم با من دعوا کرد. با این حال مشکل تیم ملی را من قبل از اینکه گردن کی روش بیندازم متوجه مدیریت می‌دانم.
برانکوی جنتلمن
وی در مورد برانکو هم گفت: او واقعاً جنتلمن بود.طوری که وقتی می‌خواستم بروم ترکیه خجالت می‌کشیدم موضوع را با او در میان بگذارم. او درس بزرگی به من داد و با خوشرویی من را بدرقه و برایم آرزوی موفقیت کرد.

صداقت اسکوچیچ
وحید امیری ضمن تعریف از صداقت اسکوچیچ در مورد رمز موفقیت این مربی کم نام ونشان گفت: او ارتباط دوستانه ای با کل تیم حتی تدارکات و پزشکان برقرار کرده و بازیکنان راحت با او می توانند مشکلاتشان را در میان گذارند. رمز موفقیت او همین صداقت و آزادی عملی است که به بازیکنان تیم ملی داده است.

راه هموار پیشرفت در پرسپولیس
وحید امیری پشت پرده رفتن به پرسپولیس را خواسته پدرش دانست و گفت: «همیشه برای پدرم احترام قائل هستم و همیشه با او مشورت می‌کنم. با پدر  و مادرم مشورت کردم و رفتم پرسپولیس. ضمن اینکه خودم هم معتقد بودم راه‌های پیشرفت در پرسپولیس برایم هموارتر است. 
جواب تهمت‌ها
وی در مورد رفتن از پرسپولیس در فصل جاری هم گفت: چند پیشنهاد داشتم. اما چون امسال برایم مهم است می‌خواهم در پرسپولیس با این همه سختی‌ها و فشارها که قهرمانی‌های ما را زیر سوال بردند با قهرمانی جواب تمام تهمت‌ها را بدهیم. تیم ما یک نیم فصل بدون مدیرعامل و با این دریافتی و کیفیت زمین تمرین نمی توانست اینجای جدول باشد. وی در مورد خطایی که در دربی روی قائدی انجام داد و داورخطا نگرفت، گفت: دلیلش بزرگ‌نمایی زیاد قائدی بود که داور خطا نگرفت چون فکر کرد قائدی می خواهد گولش بزند. 

کنار عیسی
هافبک پرسپولیس از عیسی آل کثیر به عنوان بهترین بازیکنی که کنارش بازی کرده نام برد و گفت: در جام باشگاه‌ها با او خیلی ارتباط خوبی از نظر ذهنی و فنی داشته است.ما با زبان لری با هم حرف می زدیم و می گفتیم فکر کنیم تمام تیم ما هستیم. هم باید حمله کنیم و هم باید دفاع کنیم. من در کنار بازیکنان دیگر هم بازی کردم اما بار دفاعی روی دوش من بوده ولی کنار عیسی واقعاً راحت هستم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه