نمایش خوب پدیده در اراک

ناکامی‌های قلعه‌نویی ادامه دارد

نمایش خوب پدیده در اراک

سینا حسینی

رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر با برگزاری چهار دیدار دیگر پیگیری شد که در پایان این دیدارها پیکان و صنعت نفت آبادان مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و دو بازی دیگر با نتیجه تساوی به پایان رسید.
پر گل‌ترین دیدار دومین روز هفته شانزدهم بین آلومینیوم اراک و پدیده برگزار شد. شاگردان خطیبی در نبرد با بازیکنان سیدعباسی پس از 90 دقیقه مبارزه به تساوی دو بر دو رسیدند، تا نتیجه بازی رفت تکرار شود، در این دیدار پدیده دو بار از حریف خود عقب افتاد اما در نهایت آن‌ها توانستند بازی را به تساوی بکشانند تا یک امتیاز ارزشمند از اراک بدست آوردند اما این امتیاز تغییری در جایگاه آن‌ها صورت نداد.
دوئل سولدو و قلعه نویی نیز در تبریز باوجود موقعیت های ایده آل برای گلزنی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا نوار ناکامی‌های گل‌گهر همچنان باقی بماند. حالا باید دید با این وضعیت آیا مدیران باشگاه گل گهر همچنان با امیر قلعه‌نویی کار خود را ادامه خواهند داد یا به سراغ آلترناتیوهای او خواهند رفت.
اما در مسجد سلیمان تیم نفت در غیاب محمود فکری که مجوز نشستن روی نیمکت را بدست نیاورده بود، برابر پیکان به میدان رفت که در پایان بازی با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان مجتبی حسینی به اتمام رسید تا سرمربی سابق از تیم بحران زده بتواند سه امتیاز ارزشمند بگیرد.
در اصفهان علیرضا منصوریان با تیم بحران زده نفت آبادان توانست شاگردان مهدی تارتار را شکست دهد تا یکی از شیرین ترین پیروزی‌های این فصل نفت آبادان به این ترتیب رقم بخورد.ذوب آهن همچنان تیمی نیست که هوادارانش انتظار دارند.
حالا با کسب این امتیاز جایگاه مهدی تارتار در کادر فنی ذوب آهن همانند همکار خود در سپاهان متزلزل شده و به نظر می‌رسد احتمال تغییرات روی نیمکت ذوب‌آهن نیز همانند سپاهان وجود دارد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه