نمی‌توانستم از لحاظ مالی به پرسپولیس کمک کنم

ذوالفقارنسب پس از استعفا:

نمی‌توانستم از لحاظ مالی به پرسپولیس کمک کنم

بیژن ذوالفقار نسب در مورد دلیل استعفایش از ریاست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از اینکه فقط 11 روز قبل این حکم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کرد، اظهار کرد: با وضعیت فعلی که در باشگاه پرسپولیس وجود دارد نیازی به حضور من نیست. قطعاً این تیم کاستی‌های مالی زیادی دارد که نمی‌توانم از این لحاظ کمکی به پرسپولیس کنم. 
رئیس مستعفی هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قبل از حضورش در این باشگاه مطالعات کافی از میزان بدهی‌های سرخ‌پوشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت، توضیح داد: اطلاعاتی در این باره داشتم اما مشکل اصلی پرسپولیس تعهدات مالی است. زمین تمرین پرسپولیس هم در سطح  پرافتخارترین تیم لیگ برتر کشورمان نیست. 
ذوالفقارنسب در مورد اینکه آیا به این دلیل که خودش نمی‌توانست از لحاظ مالی به پرسپولیس کمک کند استعفا کرد، گفت: به هیچ وجه، زیرا قرار نبود من از لحاظ مالی به پرسپولیس کمک کنم. در این باشگاه مسئول اجرایی و مالی نبودم، بلکه به عنوان یک عضو ورزشی وارد باشگاه شدم. متأسفانه مرا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در جریان بسیاری از مسائل قرار ندادند. تعهدات باشگاه در زمان مقرر به بازیکنان و کادر فنی عملی نمی‌شد و این تیم بدهی‌های وحشتناکی دارد. من فردی نیستم که بتوانم از این لحاظ به این تیم کمک کنم؛ زیرا من یک معلم و فردی ورزشی هستم.
اکنون هم از هیچ کس دلخور نیستم. هر کسی براساس ظرفیت و اخلاق خودش و شناختی که از ظرفیت‌هایش دارد، قابل احترام است. نباید برای کمک کردن به پرسپولیس به این مسائل فکر می‌کردیم، بنابراین از انتقادات دلخور نیستم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه