اسکوچیچ،منتقد و متخلف را دعوت کرد

اسامی تیم ملی برای بازی با عراق و امارات اعلام شد

اسکوچیچ،منتقد و متخلف را دعوت کرد

کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی جهت بازی مقابل عراق و امارات متحده عربی را اعلام کرد.
دروازه بانان:علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، پیام نیازمند./ مدافعان:صادق محرمی، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، مجید حسینی، امید نورافکن، میلاد محمدی، سیاوش یزدانی، صالح حردانی./هافبک‌ها: سعید عزت اللهی ، میلاد سرلک، احسان حاج صفی، وحید امیری، مهدی ترابی، احمد نوراللهی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، علی قلی زاده، اللهیار صیادمنش
مهاجمان:مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد، کاوه رضایی، مهدی قایدی، شهاب زاهدی.
لیست انتظار:محمدرضا اخباری، دانیال اسماعیلی فرد، عارف آقاسی، کمال کامیابی نیا، زبیر نیک‌نفس، سروش رفیعی.
بازیکنان زیر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در باشگاه متبوع خود، دعوت نشده اند: مهدی مهدی پور وامیرحسین حسین زاده
در این لیست علاوه بر بازگشت طارمی بعد از اختلافات نام کنعانی‌زادگان از جمله موارد جالب توجه است که ظاهراً با هماهنگی کمیته اخلاق انجام شده است. اسکوچیچ معتقد بود در این دو بازی نیاز مبرمی به زوج کنعانی زادگان و شجاع دارد.از موارد جالب دیگر لیست انتظاری است که مرد کروات تهیه دیده و در آن نام کامیابی نیا به چشم می خورد. 
بازیکنی که در تیم ملی مصدوم شد و بعد از برگشت به میادین عملکرد خیره کننده ای داشت. از استقلال هم تنها یزدانی دعوت شده است. استقلال این روزها درگیر هجوم کروناست. البته در خبری که روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته است این‌طور عنوان شده امیرحسین حسین زاده و مهدی مهدی پور هم در لیست تیم ملی بودند اما به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در لیست این تیم حضور نخواهند داشت. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه