درباره ما

درج آگهی های مکتوب در روزنامه قدس و ضمایم آن

 

پذیرش تبلیغات و آگهی در روزنامه قدس و ضمائم آن در حال حاضر به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی قابل انجام است.

 

  • پذیرش آگهی تلفنی طی تماس با شماره تلفن: 05137088

  • پذیرش آگهی اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی با پیام دادن به شماره: 09020037088

  • پذیرش آگهی حضوری در نشانی: مشهد، بولوار سجاد، نبش سجاد 1


آگهی های منتشر شده در نسخ مکتوب روزنامه و ضمائم آن در قالب پی دی اف  روزنامه روی سایت قدس دیلی نیز به نمایش گذاشته میشوند. برای مشاهده آگهی های منتشر شده، میتوانید  به قسمت PDF در بالای صفحه مراجعه کنید. همچنین برای مراجعه به روزهای  قبل میتوانید به بخش آرشیو مراجعه فرمایید.

 

درخواست اشتراک

مخاطبان عزیز قدس آنلاین می توانید در تمامی پیام رسان‌ها، اخبار و رویداد‌های ایران و جهان را از طریق آیدی های زیر دنبال کنید.

همچنین خبر، گزارش، فیلم، عکس، سوژه و رخدادهای جذاب شهر و محل زندگی‌تان را برای ما به نشانی ertebatquds@ در تلگرام ارسال کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

اندیشکده قدس
ماموریت و روش ها

اندیشکده ها ﻧﻮﻋﻲ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻭﻳﮋﻩ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻔﮑﺮ ﻭ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﺩﺭ حوزه ﺳﻴﺎﺳﺖگذاری، ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺳﺎﺯﻱ ﻭ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻳﺪﻩ و مطالعات بین رشته ای است ﮐﻪ ﺑﺮ ﺍﺻﻞ ﺟﻤﻊﺍﻧﺪﻳﺸﻲ و ﺍﻳﺪﻩﭘﺮﺩﺍﺯﻱ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﺍﺳﺖ. نقش اولیه اتاق های فکر ایجاد پل بین دنیای ایده و عمل می باشد.

اهداف:

بر همین اساس اندیشکده قدس ميکوشد ساختارهای مناسبی برای به کارگیری فکر، ایده، علم و دانش برای خدمت به دیپلماسی افکار عمومی را بکار گیرد.

اندیشکده قدس با بهره گیری از بدنه کارشناسان محلی و کشوری در حوزه های مختلف تلاش میکند بین وضعیت موجود و وضعیت ایده آل با ایجاد یک پل رسانه ای منجر به پیشنهادات سازنده در حل مسئله شود و با بررسي سياست‌هاي كلان و راهبردي كشور در حوزه های اقتصادی، علم و فناوري، فرهنگی و اجتماعی و همچنین ارزيابي ميزان تحقق برنامه‌ها، چالش‌هاي موجود و راههاي غلبه بر آنها را واکاوی کرده و با افزایش تخصص گراییِ برگرفته ازتأثیرگذاری و استقلال، خروجیِ حداکثری را ارئه کند.
اندیشکده قدس در تلاش است با بهره گیری از حکمرانی رسانه ای و ظرفیت های مردمی به اقناع افکار عمومی در راستای خروجیِ پژوهشگرانه قدم بردارد. بنابراین از مهمترین اهداف این اندیشکده میتوان به موراد زیر اشاره کرد؛
• پرداختن به پژوهش های کاربردی مطابق با نیازهای روز جامعه با نگاه نوآورانه در حیطه های منطقه  ای، ملی و بین ‌المللی.
• تاثیرگذاری در عرصه تصمیم سازی و تصمیم گیری مسائل خط مشی گذاری و اجرایی در سطح استان و کشور.

موضوعات؛

تهیه شبکه مسائل:
یکی از ضروریات رسانه ای را میتوان مربوط به تهیه شبکه مسائل دانست. رسانه ها با پررنگ کردن اخبار و خط خبریِ روز و همچنین تکیه و تاکید بر ارزش خبری شهرت رفته رفته از حل مشکلات اساسی منطقه خود غافل شده و آنقدر درگیر اطلاع رسانی مسائل روز شدند که جای خالی حل معضلاتی که جامعه را در گذر زمان رنج میداد به وضوح رویت شد. اندیشکده قدس با هم افزایی پژوهشکده های بومی و ارتباط با اتاق فکرهای کشوری در تلاش است با توجه به ماموریت کلان خود ذیل اسناد آستانقدس رضوی به استخراج شبکه مسائل بپردازد.


ترسیم نقشه راه موضوعی:
پس از رسم شبکه مسائل نوبت به حل مساله است. حل مسئله در رسانه معمولا از طریق بررسی اسناد بالادستی ، بررسی نظرات نخبگان و ارتباط این دو باید نیازهای روز امکان پذیر خواهد بود که به روش های بررسی و تحلیل، عارضه و مسئله یابی، مطالعه تطبیقی، طراحی الگو مدل، آینده پژوهی، طراحی ساز و کار و تدوین راهبرد به خروجی مطلوب منجر خواهد شد.

 

ماموریت ها:

  • برگزاری نشست های تخصصی پیرامون شبکه مسائل مطروحه

  • برگزاری رویداد های فرهنگی مرتبط با شبکه مسائل

  • برگزاری دوره های آموزشی مهارتی مرتبط

  • برگزاری دوره های آموزشی رسانه

  • افکار سنجی

 

 

مسئول واحد:

هادی ذالکی

شماره تماس:
37685011-14
داخلی 1373

آدرس  اینستاگرام:

Question_thinktank

 

ضمائم و نشریات

دفتر مرکزی: مشهد مقدس بلوار سجاد تقاطع جانباز موسسه فرهنگی قدس. تلفن: 05137685011
 

دفتر تهران: بلوار کشاورز، بین کارگر و جمالزاده، ساختمان شماره 336. تلفن: 02166901781
 

آدرس ایمیل پایگاه: info@qudsonline.ir

 

همچنین می‌توانید از فرم زیر برای ارسال نظرات و پیشنهادات استفاده کنید.

قدس (روزنامه)

روزنامه قدس یک روزنامهٔ صبح ایران است که در مشهد و تهران به صورت همزمان چاپ می شود. صاحب امتیاز آن آستان قدس رضوی است و اولین شمارهٔ این روزنامه در ۲۸ آذر ۱۳۶۶ منتشر شد و از فروردین ۱۳۷۵ انتشار و توزیع آن در سراسر کشور آغاز شد.

 

فارسی

این روزنامه از سال ۱۳۷۶ به‌صورت هم‌زمان در مشهد و تهران به چاپ می‌رسد. روزنامه قدس یکی از محصولات موسسه فرهنگی قدس[۱] است و در حال حاضر آقای دکتر علی یعقوبی مدیرعامل این موسسه و مدیر مسئول روزنامه قدس است.[۲] روزنامه قدس به همراه روزنامه خراسان جز قدیمی ترین و پرمخاطب ترین روزنامه ها در بین مردم مشهد محسوب میشوند.

 

پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین

در بیانیه مأموریت این وب سایت آمده‌است[۳] تلاش می‌نماید تا انعکاس دهنده مهمترین اخبار و رویدادهای ایران و جهان و به ویژه جهان اسلام باشد. این رسانه همچنین خواهد کوشید تا ضمن پرهیز از وارد شدن به مسایل حاشیه‌ای و مجادله‌های بی‌حاصل جناحی، بیان‌کننده دردها و دغدغه‌های مردم باشد.

 

ضمائم روزنامه قدس

از گذشته تا کنون روزنامه قدس ضمائم متعددی داشته است.[۴]

هم اکنون دو دسته ضمائم در روزنامه قدس چاپ می‌شوند:

ضمائم روزانه:

1- «رواق» ضمیمه فرهنگ و معارف رضوی است که به صورت روزانه منتشر می‌شود.

2- «خراسان» این ضمیمه ويژه استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی است که به صورت روزانه منتشر شده و اخبار و گزارش‌های این استان‌ها را پیگیری می‌کند.

ضمائم هفتگی:

3- « قاصدک » ضمیمه کودک روزنامه قدس، که هر هفته شنبه‌ها منتشر می‌شود.

 

 

4- «قاف»، ضمیمه مستندنگاری مردم ایران زمین روزنامه قدس، که هر هفته سه شنبه‌ها منتشر می‌شود.

 

5- «قلق»، ضمیمه جدول و سرگرمی های منطقی روزنامه قدس، که هر هفته پنج شنبه‌ها منتشر می‌شود.

 

و ... دیگر ضمائم هفتگی روزنامه قدس هستند که به زودی انتشار آنها نیز آغاز خواهد شد.

نکته جالب توجه درباره ضمائم هفتگی روزنامه قدس این است که نام همه‌شان با حرف «ق» شروع می‌شود.

 

صاحب امتیاز:آستان قدس رضوی

مدیر عامل مؤسسه فرهنگی قدس: دکتر علی یعقوبی