سومین مسابقه ملی داستان‌نویسی شهید مدرس

سومین مسابقه ملی داستان‌نویسی شهید مدرس

فراخوان سومین مسابقه ملی داستان‌نویسی شهید مدرس(ره) با عنوان «ماه مجلس» منتشر شد.
به گزارش آستان‌نیوز؛ این فراخوان همزمان با هشتاد و چهارمین سالگرد شهادت شهید آیت‌الله مدرس(ره) منتشر شد و در راستای معرفی بزرگمرد عرصه دیانت و سیاست آیت‌الله مدرس(ره)، کشف و پرورش استعدادهای ادبی و برقراری ارتباط با نویسندگان و اهل قلم توسط مؤسسه فرهنگی و بقاع متبرکه آستان قدس رضوی و با همکاری به‌نشر اجرا می‌شود.
برای شرکت‌کنندگان در این مسابقه محدودیت سنی وجود ندارد و تمامی علاقه‌مندان، محققان، نویسندگان و اهل‌قلم در تمامی گروه‌های سنی می‌توانند آثار خود را در قالب داستان کوتاه از ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه به دبیرخانه این فراخوان واقع در خراسان رضوی، شهرستان کاشمر، مجتمع شهید مدرس(ره) ارسال کنند.
موضوع داستان‌ها باید برگرفته از زندگی، ویژگی‌های شخصیتی و عملکرد شهید مدرس(ره) به‌عنوان الگو با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جامعه و جهان بوده و آثاری که این ملاک‌ها را دارا باشد در قالب کتاب چاپ و منتشر خواهد شد.
شرکت‌کنندگان تا ۱۲ بهمن‌ماه  مهلت دارند آثار خود را با فونت نازنین و اندازۀ قلم 14 و در قالب فایل word به همراه مشخصات نویسنده از جمله سن، مدرک تحصیلی، کد ملی، شماره تماس و ایمیل به پست الکترونیکی
Adr.modarres@gmail.com،  پیام‌رسان ایتا 15_Reza و یا از طریق واتس‌آپ با شماره 09362316396 ارسال کنند.
بازخوانی و انتخاب آثار ۲۰ اسفندماه انجام می‌شود و نتایج این فراخوان از طریق سایت دبیرخانه به آدرس www.shahidmodarres.com اعلام و به سه داستان برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
سید حسن مدرس با اقدامات رضاخان مخالفت بود. رضاخان او را تبعید کرد و به شهادت رساند. 
دهم آذر، به مناسبت شهادت او، به نام «روز مجلس» نامگذاری شده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه