دعوت دوباره طارمی به تیم ملی

خبری خوش برای بازی با عراق و امارات

دعوت دوباره طارمی به تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی روزهای ۷ و ۱۲ بهمن میزبان عراق و امارات است.به گفته مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی ایران اردوی این تیم از روز ۳ بهمن با حضور بازیکنان شاغل در لیگ داخلی آغاز می‌شود و روز ۴ بهمن هم لژیونرها به این اردو اضافه خواهند شد.
خورشیدی که در جمع خبرنگاران حاضر در کمپ تیم‌های ملی گفت‌وگو می‌کرد، در خصوص احتمال بازگشت مهدی طارمی به تیم ملی هم گفت: مشکل طارمی حل شده است و شاهد حضورش در اردو هستیم.
طارمی بعد از چالشی که با «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بر سر بحث «تاکتیک» بازیکنان ایرانی داشت، از لیست تیم ملی برای بازی مقابل لبنان و سوریه خط خورد و در اردو حضور نداشت.
این چالش در نهایت با وساطت اهالی فوتبال برطرف شده است و به گفته خورشیدی، طارمی هم در اردوی بعدی تیم ملی حاضر خواهد بود.این در حالی است که در این مدت از نظر گلزنی اصلاً وضعیت خوبی نداشته و در پورتو بیش از ۱۰ بازی است که گلی به ثمر نرسانده است. باوجود عدم موفقیت در گلزنی، مهاجم تیم ملی ایران اما در روند تیمی پورتو تأثیرگذار بوده و حمایت رسانه‌ها، کارشناسان و مربیان پورتو را به دنبال داشته است.
سرپرست تیم ملی فوتبال همچنین در واکنش به شایعاتی که درباره دعوت علی علیپور مهاجم ایرانی تیم فوتبال ماریتیمو پرتغال شکل گرفته است، گفت: اطلاعی ندارم. ما بر اساس لیست اسکوچیچ، به باشگاه‌هایشان نامه می‌زنیم، ولی در حال حاضر هنوز اسکوچیچ به ایران نیامده است. باید اول لیست را به ما بدهند و ببینیم علی علیپور هست یا نه. من هم مثل شما بی اطلاع هستم و اولین بار است می‌شنوم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه