از مرز شلمچه تا خیابان بهار

دو شهید گمنام در محوطه استانداری خراسان رضوی آرمیدند

از مرز شلمچه تا خیابان بهار

دو شهید گمنام تازه تفحص شده روز گذشته در محوطه استانداری خراسان رضوی در مشهد به خاک سپرده شدند. یکی از  این شهدا در ۲۳سالگی در کربلای5 و دیگری در منطقه شلمچه و ۱۹ سالگی در عملیات رمضان در شرق بصره به دیدار حق شتافتند.
در این مراسم استاندار خراسان رضوی گفت: احساسات درونی و باور ما این است که امروز دو هدیه الهی که سخت به وجود آن‌ها نیازمند بودیم در این محیط به خاک سپرده می‌شوند.
به گزارش ایرنا، نظری افزود: اینجا از امروز دیگر فقط استانداری نیست بلکه مزار شهدای گمنام است و اعتقاد داریم آن‌ها به ما کمک خواهند کرد تا فضای مدیریتی استان متحول شود.
وی اضافه کرد: امیدوارم با هر نگاه به این شهیدان و هر زمان که از کنار آن‌ها  عبور می‌کنیم اثر وجودی آن‌ها را در مراحل خدمتگزاری بدست آوریم و افتخار همه دستگاه‌های اداری استان است که از امروز و در نقطه کانونی استانداری علم شهدای این انقلاب برافراشته می‌شود و به آن‌ها افتخار می‌کنیم.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) گفت: در محضر شهدا با مردم استان خراسان رضوی عهد و پیمان می‌بندیم که آنچه را در توان داریم به میدان آوریم تا خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم. همچنین یک شهید گمنام دیگر نیز در پادگان شهید برونسی  سپاه پاسداران خاکسپاری شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه