برق‌رسانی به معادن «پروده طبس» تا پایان سال

برق‌رسانی به معادن «پروده طبس» تا پایان سال

طرح برق‌رسانی به معادن پروده طبس تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شود. مجری طرح ایجاد زیربنا‌های لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی گفت: در  خراسان جنوبی در بخش زیرساختی، ۱۳۰میلیارد تومان قرارداد برق‌رسانی در حال اجرا داریم. داریوش دیودیده افزود: ازجمله این طرح‌ها، برق‌رسانی به معادن پروده طبس است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.
مجری طرح ایجاد زیربنا‌های لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی همچنین بیان کرد: طرح برق‌رسانی نهبندان به شاهکو با ۱۰۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری از دیگر پروژه‌هاست که بخش زیادی از تجهیزات خریداری و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
به گزارش صداوسیما، دیودیده در ادامه تصریح کرد: برای پروژه خط ۲ مدار ۲۰کیلوولت معدن غنی‌آباد، پیمانکار تعیین و تجهیز کارگاه انجام شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان تابستان آینده به بهره‌برداری برسد.
مجری طرح ایجاد زیربنا‌های لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی با بیان اینکه مطالعات طرح برق‌رسانی به معادن خضراء در درح تا اوایل تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد، افزود: مطالعات پست برق شاهکوه- هیرد نیز در حال انجام است و تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه