وقت‌کشی به سبک مدیران شهرخودرو

رحمتی؛ سرمربی‌ای با تنها 30 میلیون دریافتی

وقت‌کشی به سبک مدیران شهرخودرو

سینا حسینی

مدیران باشگاه شهرخودرو که چندی پیش با حکم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال محکوم به پرداخت حدود 2/5 میلیارد تومان به سرمربی سابق این تیم شدند، برای فرار رو به جلو در این پرونده و اعتراض به حکم صادره از سوی کمیته تعیین وضعیت ادعا کردند هیئت فوتبال باید اسناد و مدارک مالی را در اختیار ما قرار دهد تا متوجه شویم چه مبالغی در غیاب ما به رحمتی پرداخت شده است.

البته مدیران این باشگاه از روزهای نخست بازگشت دوباره خود این ادعا را مطرح کرده بودند که هیئت فوتبال اسناد مالی را در اختیارشان  قرار نمی‌دهد، به همین دلیل مشکلاتی برایشان به وجود آمده است، در حالی که هیئت فوتبال تا به امروز بارها اعلام کرده رونوشت تمام سندهای مالی را به آن‌ها ارائه کردیم، اما اصل سندها را به دلیل دستور قضایی قادر نیستیم به مدیران این باشگاه ارائه دهیم.
با این حال مدیران شهرخودرو ادعا دارند به دلیل عدم دسترسی به اسناد و مدارک نمی توانند به صورت روشن در خصوص رأی صادره کمیته تعیین وضعیت تجدید نظرخواهی داشته باشند، این ادعا در شرایطی مطرح شده است که بنا به گفته مهدی رحمتی وی به جز مبلغ 30 میلیون تومان هیچ دریافتی از هیئت فوتبال نداشته است و اسناد و مدارک این اتفاق هم موجود است.
اما به نظر می‌آید مدیران این باشگاه برای خرید زمان بیشتر برای خود در عدم پرداخت جریمه اعمال شده، این بازی رسانه ای را راه انداخته‌اند، در حالی که آن‌ها به خوبی می‌دانند ماجرا از چه قرار است و پرداختی‌ها در غیاب آن‌ها به چه ترتیبی بوده است .
نکته مهم دیگر اینکه برابر اسناد و مدارک موجود مدیران شهرخودرو در بدو ورود دوباره خود به باشگاه با علم بر اینکه نیمی از بازیکنان طبق مفاد قرارداد می‌توانند قرارداد خود را به دلیل عدم پرداخت مطالبات فسخ کنند، بلافاصله به آن‌ها پرداختی داشتند تا بند فسخ قرارداد فعال نشود.
از سویی دیگر قرارداد سید مهدی رحمتی در دوره حضور حمیداوی به عنوان مدیرعامل و مالک صورت گرفته، به همین دلیل مالک باشگاه شهرخودرو به خوبی در جریان ریز اتفاقات قرار دارد، اما حالا با این شرایط مدعی شدند باید اسناد پرداختی از سوی هیئت فوتبال در اختیار ما قرار گیرد، در غیر این صورت نمی‌توانند روند اجرای حکم را پیگیری کنند.
فقط 30 میلیون 
نکته مبهم دیگر اینکه براساس شنیده‌ها در دورانی که مالکان باشگاه توان پرداخت پول را نداشته اند، رحمتی با پرداختی که به امثال قاسمی نژاد و صادقی و بازیکنان جوان داشته مانع خروج و خالی شدن تیم از ستاره ها شده است. این موضوع را دبیر هیئت فوتبال هم تأیید کرده و می‌گوید ما به جز 30 میلیون هیچ پرداختی به رحمتی نداشته‌ایم و او هرگاه دنبال پول آمده برای پرداخت به بازیکنان و راضی نگه‌داشتن ستاره‌های تیم بوده است. حیدری می‌افزاید: رحمتی چیزی برای خودش نمی‌خواست و فقط دنبال پول بازیکنان بود که پرداخت ما هم به بازیکنان کاملاً شفاف و دارای سند است.

تجمع هواداران
همزمان با این اتفاقات اما دیروز در مشهد هواداران باشگاه  شهرخودرومقابل ساختمان اداره کل ورزش و جوانان این استان تجمع کردند و خواستار ورود دستگاه‌های ذی ربط به  پرونده این باشگاه شدند تا شاید تنها نماینده استان خراسان رضوی در رقابت‌های لیگ برتر باقی بماند، تعدادی از هواداران باشگاه با حضور در این تجمع علیه مالک باشگاه شعار دادند و خواستار ورود دستگاه های نظارتی به نحوه عملکرد مدیران این باشگاه شدند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه