ذوالفقارنسب AFC را مات کرد!

بی خبری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس از حذف قطعی سرخابی‌ها

ذوالفقارنسب AFC را مات کرد!

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در فاصله کوتاهی از انتخابش در این مجموعه به قدری رفتارهای حاشیه ای داشته که بدون تردید می‌توان نام وی را در صدر فهرست حاشیه سازان این باشگاه نوشت!
ذوالفقارنسب که چند ساعت قبل از اینکه نامش به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس اعلام شود، در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد هیئت مدیره باشگاه تا یک هفته دیگر انتخاب می‌شود، روز شنبه با انجام مصاحبه‌ای از بی‌اطلاعی خود نسبت به پرونده شکایت باشگاه پدیده از پرسپولیس خبر داد تا مشخص شود هیچ ساز و کار درستی برای انتخاب وی طی نشده است. ذوالفقارنسب در ادامه اظهارنظرهای عجیب و غریب خود صبح دوشنبه در شرایطی که مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در کوالامپور در حال برگزاری بود، به مجری برنامه گفت: 100 درصد استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا برمی گردند! در حالی که وی خبر نداشت مجری برنامه با اطلاع از بی خبری رئیس هیئت مدیره در حال تمسخر آقای رئیس است و لبخندهای او رنگ و بوی خاصی دارد.
اما فاجعه گاف‌های آقای رئیس به همین جا ختم نشد بلکه وی در اقدامی بحث برانگیز به عنوان کارشناس بازی فولاد - مس کرمان به شبکه تلویزیونی «شما» رفت تا میزان اعتراض‌ها به شکل قابل توجهی در شبکه های اجتماعی افزایش یابد و مشخصاً وزیر ورزش و جوانان به سیبل انتقادات تبدیل شود که بر اساس چه منطق و معیاری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس را انتخاب کرده، در حالی که عشق شهرت و دیده شدن کار را به جایی رسانده که مشاور آقای وزیر به هیچ پیشنهادی نه نمی‌گوید. ذوالفقارنسب البته در این مدت و در کنار این همه مصاحبه نگفته است دنبال چه منافعی برای تأمین هزینه‌های پرسپولیس است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه