پیشنهاد گل گهر به گل محمدی؟

یحیی مشکلات مالی را بهانه جدایی کرده است

پیشنهاد گل گهر به گل محمدی؟

جواد رستم‌زاده

سرانجام سرمربی پرسپولیس تیرخلاص را شلیک و تهدید کرد به خاطر مشکلات مالی قصد کنارگیری از این تیم را دارد.در هفته‌های اخیر پرسپولیسی‌ها با بحران مالی روبه‌رو بودند و کار به جایی رسید که حتی بازیکنان و یحیی گل‌محمدی هم لب به انتقاد گشودند و نسبت به مشکلات موجود هشدارهایی دادند، اما حالا داستان فراتر از انتقاد رفته و یحیی گل‌محمدی شرایط را برای ادامه کار مناسب نمی‌بیند و احتمال دارد بعد از بازی با فولاد کناره‌گیری کند.

فقط 20 درصد
باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت سید مجید صدری، ۲۰ درصد مطالبات اعضای تیم خود مربوط به فصل جدید را پرداخت کرد و در حالی که قرار بود درصد دیگری از قراردادها پرداخت شود، صدری از سمت خود استعفا کرد. پس از حضور رضا درویش و اعضای تیم مدیریتی جدید در پرسپولیس، این مدیر به اردوی پرسپولیس پیش از مصاف برابر فجرسپاسی رفت و در حالی که بازیکنان و برخی از اعضای کادر نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان گله داشتند، قولی برای پرداخت پول در روزی مشخص نداد که همین امر موجب ناراحتی اعضای تیم شد. پیش از این نیز در رسانه‌ها آمده بود بازیکنان پرسپولیس چند بار تا آستانه اعتصاب و تعطیل کردن تمرینات پرسپولیس پیش رفته‌اند اما هر بار یحیی گل‌محمدی و سایر اعضای کادر فنی، مانع این اتفاق شده‌اند.  

از آجورلو تا درویش
گفتنی است این بی پولی‌ها در حالی در باشگاه پرسپولیس منجر به بحران شده که این تیم برای تقویت خود در نیم فصل باید خریدهایی را هم انجام دهد. خریدهایی که اگر عملی شوند، نیاز به سرمایه هنگفتی هست که فعلاً در اختیار سرخ ها نیست. بیرانوند،رضائیان، اخباری ، بابابی و حتی خریدهای خارجی محال است با این وضعیت رغبتی برای پوشیدن پیراهن سرخ‌ها داشته باشند.در این بین بسیاری از هواداران پرسپولیس معتقدند نگاه ویژه وزیر ورزش به استقلال باعث شد که مدیرعامل قوی برای پرسپولیس انتخاب نشود. آن‌ها ذولفقارنسب و درویش را در حدی نمی بینند که بتوانند مشکلات مالی پرسپولیس را حل کنند و به باور آن‌ها این انتخاب‌ها بیشتر برای رفع تکلیف بوده است. رفتن آجورلو به استقلال با برنامه های مدون و لجستیک کاملی که در اختیار دارد، قطعاً کفه ترازو را به سمت آبی‌ها حداقل از حیث مالی سنگین تر خواهد کرد.
احتمالاً به همین دلیل هم بود که یحیی و شاگردانش در این اواخر پرچم حمایت از صدری را برداشتند تا کسی مانند درویش زمام امور را در دست نگیرد. نتیجه اینکه تهدید یحیی به استعفا و البته تعطیلی دیروز تمرینات سرخ ها نشان از این عدم اطمینان و اعتقاد به قدرت مدیریت درویش دارد.

پیشنهاد گل گهر؟
در همین حین البته شایعات پیشنهاد بزرگ گل گهر به یحیی هم در فضای مجازی چرخ می خورد تا احتمال نماندن سرمربی پرسپولیس تقویت شود.در سیرجان بعد از حذف گل گهر کاسه صبر مدیران لبریز شده و کسی دیگر خواهان ادامه کار قلعه نویی در این تیم نیست. آن‌ها در حال حاضر روی یحیی زوم کرده اند تا بلکه بتوانند با پیشنهادی چشمگیر او را به کویر ببرند و حداقل مزد ریخت و پاش‌های خود را با گل‌محمدی بگیرند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه