زرشک طلایی برای انصاری فرد

غرامت‌های سنگین استوکس، اوساگونا و حالا رادو

زرشک طلایی برای انصاری فرد

سینا حسینی

  زخم کاری مدیران بی‌کفایت بر بدنه فوتبال باشگاهی ایران هر روز عمیق‌تر از روز قبل می‌شود.
در شرایطی که هواداران پرسپولیس تا چند هفته قبل درگیر ماجرای پرونده مالی گابریل کالدرون و خواکین بودند، حالا یک پرونده سنگین دیگر برای آن‌ها در راه است تا یک بار دیگر تبعات مدیریت محمدحسن انصاری فر گریبانگر سرخپوشان پایتخت شود تا دروازه‌بانی که هفته‌ها و ماه‌ها روی نیمکت می‌نشست بدون اینکه در ترکیب ثابت تیم حاضر باشد، حالا تقاضای نزدیک به یک میلیون یورور غرامت از باشگاه پرسپولیس داشته باشد! این در حالی است که زمان انصاری‌فرد بازیکنانی چون استوکس، اوساگونا و ... هم توانستند بدون کمترین میزان بازی از قبال شکایت به فیفا پول خوبی به جیب بزنند.
البته این موضوع تنها به دوره مدیریتی انصاری فرد برنمی گردد، بلکه اکثریت قریب به اتفاق مدیرانی که وارد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شده‌اند تا به امروز برای دوام دوره مدیریتی خود حاضر شدند تبعات مالی سنگینی بر بدنه نحیف باشگاه تحمیل کنند تا مدت مدیریت آن‌ها طولانی تر شود، فارغ از اینکه با تصمیم اشتباه و بدون پشتوانه خود این باشگاه ها را با چالش‌های بزرگ و ناباورانه‌ای رو‌به‎رو کردند.
شاید مدیریت بی کفایت افرادی نظیر حسن انصاری فرد باعث بروز چنین معضلاتی شده باشد، اما می بایست پیش از محاکمه این فرد به سراغ مقام بالادستی او رفت که بر اساس چه متر و معیاری او را انتخاب کرده است؟ البته که هیچ پاسخ روشنی برای این پرسش وجود ندارد و همچنان همان رویه غلط و اشتباه وجود دارد تا این بحران هر روز عمیق‌تر از دیروز شود.
وقتی ملاک انتخاب مدیرعامل باشگاه رفاقت و دوستی با وزیر ورزش و جوانان باشد، بروز چنین اتفاقاتی دور از ذهن نیست، برای اثبات این فرضیه می توان به افشاگری حبیب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس استناد کرد که وی گفته است روزی که به خانه احمدی‌نژاد رفتم او به علی آبادی گفت ایشان مدیرعامل پرسپولیس شوند!

برچسب ها :
ارسال دیدگاه