می‌خواستم با استراماچونی کار کنم

عزت‌اللهی در گفت‌وگو با قدس:

می‌خواستم با استراماچونی کار کنم

حمیدرضا عرب

سعید عزت‌اللهی به تیمی رفته که سرمربیگری آن به عهده آندره‌ا استراماچونی است. مردی که برای استقلالی‌ها چهره‌ای فراموش نشدنی محسوب می‌شود. استراماچونی زمانی که سرمربی استقلال بود، علاقه داشت سعید را به خدمت بگیرد اما آن روزها وایله اجازه جدایی این بازیکن را نداد و استقلال نیز چندان پیگیر ماجرا نبود.

پس از مدت‌ها بازی در اروپا به تیم الغرافه قطر ملحق شدی. دلیل این انتخاب چه بود؟
استراماچونی من را از آن زمان که سرمربی استقلال بود، می‌خواست. اما دلایلی سبب شد نتوانم در استقلال بازی کنم. لازم است توضیح دهم که از ابتدای همین فصل هم پیشنهاد بازی در الغرافه را داشتم و با استراماچونی در ارتباط بودم اما وایله مخالف انتقالم بود .الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور دارد و این تورنمنت مهم هم سبب شد تا با الغرافه قرارداد ببندم. 

خیلی‌ها تصور می‌کنند دراین انتقال پول بسیار خوبی نصیبت شده.
این انتقال ساده انجام نشد. اما حقیقت این است که در این انتقال فقط پول برای من مهم نبود، مهم این بود که با یک مربی بزرگ کار کنم، تجربیات خوبی به فوتبالم اضافه کنم و بازیکن بهتری بشوم. 
-به نظرمی‌رسد باید خودت را آماده جشن صعود همراه تیم ملی کنید. 
خیلی دوست دارم این جشن همراه با هواداران تیم ملی باشد. گفته می‌شود که این امکان فراهم شده و هواداران به ورزشگاه آزادی می‌آیند. من امیدوارم این اتفاق رخ دهد. 

پس  از صعود راهبرد شما دردیگر بازی‌ها چیست؟
ما نباید کاری کنیم که دیگر تیم‌ها بابت بی‌تفاوتی ما لطمه بخورند. درست است که خواه ناخواه تیمی که صعود می‌کند قدری کم انگیزه می‌شود، اما برنامه ما این است که در بازی‌های بعد از صعود هم با قدرت حاضر شویم و اجازه ندهیم حق دیگر تیم‌ها ضایع شود. 

احتمال صعود از گروه چه اندازه است. از الان می‌شود به آن روز فکر کرد؟
ما نسل بسیار خوبی هستیم که کنار هم جمع شدیم. هنوز نمی‌دانیم با چه تیم‌هایی هم گروه هستیم، اما تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را رقم بزنیم. این بزرگ‌ترین هدف ماست.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه