اختتامیه نمایشگاه بزرگ «ایران‌نوشت» مشهد برگزار شد

اختتامیه نمایشگاه بزرگ «ایران‌نوشت» مشهد برگزار شد

مدیر نمایشگاه ایران‌نوشت در اختتامیه نخستین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی اسلامی در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های آستان قدس رضوی گفت: بازدیدکنندگان این نمایشگاه از ۶۰۰نقطه ایران و چند کشور خارجی بودند و در مجموع ۲۶۰هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.


حسین ارجمند در خصوص جزئیات نمایشگاه ایران‌نوشت اظهار کرد: این نمایشگاه که در زمینی به مساحت ۵هزار مترمربع برگزار شده بود، در مدت ۴۰ روز خدمت، ۳۵هزار ساعت کار ثبت و هزار و 500 عنوان کالا عرضه شد که ۵۸۴هزار عدد جنس معادل نیم میلیون کالا فروخته شده است.
وی به اشتغال و کارآفرینی در کنار برگزاری نمایشگاه مزبور اشاره کرد و افزود: نمایشگاه ایران‌نوشت توانسته برای ۱۵۰نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال کند و ۱۷۰ تولیدکننده که ۱۱نفر از آن‌ها خراسانی بودند، با ما همکاری داشتند.
مدیر نمایشگاه ایران‌نوشت عنوان کرد: یکی از بخش‌های زیبای این نمایشگاه، راه‌اندازی غرفه «همه حاضر» بود که بازدیدکنندگان، محصولات را از این غرفه می‌خریدند و ما بسته‌های نوشت‌افزار را به افراد نیازمند هدیه می‌دادیم.
وی اضافه کرد: خوشبختانه توانستیم هزار و 220 بسته نوشت‌افزار به ارزش ۲۴۰میلیون تومان در این غرفه تهیه کنیم که ۷۷۷بسته آن به بنیاد کرامت آستان قدس رضوی اهدا شده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه