یحیی برود چه کسی بیاید؟

پروین در حمایت از پرسپولیس:

یحیی برود چه کسی بیاید؟


​​​​​​​علی پروین در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس پیش از مصاف برابر النصر عربستان اظهار کرد: پرسپولیس چند روزی حاشیه داشت اما الان حواشی کم شده و تیم تمرینات خود را پیگیری می‌کند. میان آقای گل‌محمدی و آقای درویش اختلاف نظرهایی وجود دارد که جزئی است و این جور اختلاف نظرها در همه تیم‌ها دیده می‌شود. پرسپولیس خود را برای بازی برابر النصر آماده می‌کند تا ان‌شاءالله برابر این تیم به برتری برسد.
او در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره نتایج اخیر پرسپولیس که منجر به جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان از سوی باشگاه شد هم گفت: دو مساوی و یک باخت در فوتبال طبیعی است. حواشی و مشکلات حل شده و شنیده‌ام بازیکنان سرحال هستند تا برابر النصر به برتری برسند. امیدوارم با کسب چند نتیجه خوب باشگاه جریمه ۱۰ درصدی را هم ببخشد.
وی درباره عملکرد رضا درویش هم گفت: او همه تلاشش را انجام داده تا بهترین شرایط را برای تیم فراهم کند. فراموش نکنید در این شرایط پول فراهم کردن واقعاً سخت است. درویش هم در این شرایط خوب کار کرده که توانسته هم بخشی از قراردادهای امسال بازیکنان و هم بخشی از آپشن‌های پارسال را پرداخت کند. الان درویش تمام نیروی خود را روی تیم بزرگسالان گذاشته و برای تیم‌های پایه هزینه نکرده است. آقای درویش همه تلاشش را کرده و اگر دو روز هم بد قولی می‌کند، بازیکنان نباید اعتصاب کنند. اگر آن‌ها هم چنین تصمیمی بگیرند، گل‌محمدی نباید چنین اجازه‌ای بدهد.
پروین در پاسخ به این پرسش که آیا با رضا درویش و یحیی گل‌محمدی برای حل اختلافات آن‌ها صحبتی کرده است یا خیر؟ گفت: بله! صحبت کرده‌ام و فکر می‌کنم دیگر اختلافات حل شده است. این مسائل در همه تیم‌ها وجود دارد. ان‌شاءالله پرسپولیس با چند برد دل هواداران را شاد خواهد کرد.
وی در ادامه درباره اختلافات جواد نکونام و یحیی گل‌محمدی و مصاحبه‌های این دو علیه یکدیگر هم گفت: ما با استقلال در زمین رقابت می‌کنیم اما بیرون زمین همه با هم رفیق هستیم. این حواشی و مصاحبه قشنگ نیست که سبب شود هواداران هم علیه یکدیگر و بزرگان فوتبال صحبت کنند.
او درباره اظهارات مرتضی فنونی‌زاده که عنوان کرده بود گل‌محمدی باید استعفا بدهد، گفت: آن‌ها هم نباید این حرف‌ها را بزنند. با یک باخت که نمی‌شود بگویید مربی برود. اصلاً یحیی گل‌محمدی برود، چه کسی بیاید؟
پروین در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: نیمه دوم بازی را دیدم، تیم خیلی سرحال است اما موقعیت گل زیاد خراب می‌کند. در بازی‌های سنگین از دو یا سه فرصتی که بدست می‌آید باید یکی را به گل تبدیل کنید، این‌گونه نیست که تعداد زیادی فرصت گلزنی بدست بیاید و از دست بدهید. من فکر می‌کنم در بازی برابر هنگ‌کنگ همه بازیکنان از جمله طارمی و سردار آزمون سرحال بودند و ان‌شاءالله در جام ملت‌ها هم نتیجه می‌گیریم.
وی درباره نقدهایی که به میانگین سنی بالای تیم ملی می‌شود هم گفت: درباره این‌ موضوع با امیر قلعه‌نویی صحبت کردم و او معتقد بود در این شرایط که فاصله کمی تا جام ملت‌های آسیا داریم، زمان کافی برای جوانگرایی و تغییر نسل وجود ندارد. به نظرم حرفش هم درست است. الان همه تمرکز تیم باید روی این باشد که در جام ملت‌های آسیا بهترین نتیجه را بگیریم. او درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا هم گفت: من فکر می‌کنم تیم‌ملی تا فینال صعود می‌کند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه