فرمول عجیب گواردیولای وطنی در آبادان

صنعت نفت خارج از خانه متحول شد

فرمول عجیب گواردیولای وطنی در آبادان


صنعت‌نفت در پایان هفته هشتم با 6 امتیاز در رده چهاردهم جدول جای داشت و به‌شدت خطر سقوط را احساس می‌کرد. این تیم اما در دو بازی اخیر خارج از خانه مقابل دو تیمی که در نیمه بالای جدول قرار دارند 4 امتیاز گرفت و توانست تا رده یازدهم صعود کند و تا حدی از منطقه سقوط دور شود.
پرسپولیس حریف صاحبنام صنعت‌نفت در هفته نهم بود. سرخپوشان که مالکانه‌ترین فوتبال را در فصول اخیر اجرا می‌کنند، در این مسابقه 75 درصد مالکیت توپ داشتند. مس رفسنجان حریف بعدی صنعت‌نفت در خارج از خانه بود. این تیم در این مسابقه درصد مالکیت 76 درصد داشت. 
در پنج فصل گذشته تنها در بازی پرسپولیس و نساجی در فصل قبل تیمی درصد مالکیت توپ بیشتر داشت و مالکیت توپ حریفان صنعت‌نفت در این دو بازی در رده دوم و سوم بیشترین مالکیت توپ در پنج فصل اخیر قرار دارد. مس رفسنجان در این مسابقه 820 پاس داد که با اختلاف بیشترین تعداد پاسی است که تیمی در یک بازی در طی این مدت 
داشته است.
صنعت‌نفت باوجود اینکه مالکیت توپ را به حریف واگذار می‌کند اما در زمانی‌که صاحب توپ است، به خوبی از فرصت‌ها استفاده می‌کند. این تیم در بازی با پرسپولیس 137 پاس سالم داد و در دیدار با مس رفسنجان 141 پاس صحیح بین بازیکنان صنعت‌نفت ردوبدل شد. طلایی‌پوشان در هر دو بازی دو گل زدند و برای زدن چهار گل تنها 278 بار بازیکنان این تیم با هم پاس‌کاری کردند و برای زدن هر گل به طور متوسط تنها 70 پاس دادند!

برچسب ها :
ارسال دیدگاه