آیا رونالدو واقعاً مصدوم شده است؟

با توجه به ادعای برخی رسانه‌ها

آیا رونالدو واقعاً مصدوم شده است؟

متین نجفی  


کریستیانو رونالدو در دیدار النصر برابر الاخدود در چارچوب هفته چهاردهم لیگ حرفه‌ای عربستان بار دیگر ستاره بی‌چون و چرای تیمش لقب گرفت و موفق شد دو گل از سه گل زرد و آبی پوشان عربستانی را در جریان این پیروزی به ثمر برساند. فراتر از این موضوع اما انتشار خبر مصدومیت ستاره پرتغالی توسط رسانه‌های عربستان در آستانه بازی با پرسپولیس موج گمانه‌زنی‌ها را در فضای رسانه‌ای به راه انداخت.
رسانه سعودی اسپورت با تیتر« وحشت در النصر با مصدومیت رونالدو» اعلام کرده کریستیانو در دیدار برابر الاخدود مصدوم شده و تردیدهایی درباره حضور او در بازی بعدی با پرسپولیس و سپس دربی بزرگ ریاض یعنی بازی با الهلال وجود دارد.
با توجه به اینکه رونالدو در بازی با الاخدود بسیار درخشان ظاهر شد و گل دوم او به زیبایی هرچه تمام‌تر و با چیپی تماشایی از فاصله 30متری به ثمر رسید، شاید انتشار خبر آسیب‌دیدگی او کمی عجیب به نظر می‌رسد. احتمال دارد این موضوع نیز جزو آن دسته از حاشیه‌سازی‌ها و البته بازی‌های رسانه‌ای باشد که در آستانه بازی با پرسپولیس اتفاق افتاده است. با این حال عربستانی‌ها دراین زمینه سابقه نسبتاً طولانی دارند که می‌توان ماجراهای بازی سپاهان مقابل الاتحاد در چند وقت اخیر و همین‌طور شکایت چند سال پیش النصر از پرسپولیس پس از شکست تیم عربستانی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از نمونه‌های آن دانست.
با اینکه بسیاری از گزارش‌های رسانه‌های عربستانی مصدومیت رونالدو را تأیید کرده‌اند و حتی احتمال داده‌اند در صورت بهبود نیز این بازیکن برای دیدار با پرسپولیس روی نیمکت خواهد بود، باید در نهایت منتظر بیانیه رسمی باشگاه النصر بود و دید این موضوع صحت دارد یا خیر.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه