انرژی مثبت 50میلیون نفر پشت سر ماست

علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با النصر:

انرژی مثبت 50میلیون نفر پشت سر ماست

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم برای کسب سه امتیاز به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.


​​​​​​​علیرضا بیرانوند درباره اتفاقات دیدار رفت در تهران، حضور رونالدو در ایران و تأثیر این حضور در بازی رفت یادآور شد: در بازی اول متأسفانه به النصر خوردیم و جو را برایمان سنگین کردند. النصر زمانی که وارد ایران شد، اتفاقاتی افتاد که خود بچه‌ها تمرکز لازم را نداشتند. 
الان شرایطی که هست، این است که مطمئنم النصر با تمام ستارگانش بازی می‌کند، چون به دنبال صدرنشینی است و این شانس را به ما نمی‌دهد که بخواهد با تیم دومش بازی کند. اگر ما برنده شویم، 10 امتیازی خواهیم شد و ممکن است با پیروزی در دیدار با الدحیل 13 امتیازی هم شویم و النصر با شکست مقابل استقلال تاجیکستان پایین‌تر از ما قرار بگیرد.
دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس درباره تأثیر موضوع تأخیر در اعزام به عربستان تصریح کرد: تمام این اتفاقات را به فال نیک می‌گیرم. شاید در دیر رفتن ما به عربستان اتفاقات خیلی بهتری برایمان بیفتد. این دیر رفتن تأثیری روی بچه‌های ما نمی‌گذارد و شاید هم تمرکز و انگیزه ما را دو برابر کند.
بیرانوند درباره سربلند بودن پرسپولیس در زمان مواجهه با شرایط دشوار سال‌های قبل هم به خبرنگاران گفت: پرسپولیس در این سال‌ها نشان داده اتفاقات سخت را خوب تمام کرده است و این اتفاقات اخیر نمی‌تواند جلو انگیزه بچه‌ها را بگیرد. همه مردم دوست دارند دیدار با النصر بازی خوبی شود و بتوانیم یک امتیاز را حفظ کنیم و با امتیاز برگردیم. البته ما برای بُردن می‌رویم. ضمن اینکه النصر در عربستان به هیچ تیمی باج نداده و همه را شکست داده و الان مدعی اصلی برای قهرمانی لیگش است. امیدوارم مردم و هواداران حمایت کنند و انرژی مثبت بدهند که مطمئن هستم این انرژی به ما می‌رسد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باشگاه اعلام کرد تمرین روز شنبه با حضور هواداران است و آن‌ها برای بدرقه بیایند. هنوز که کسی را ندیده‌ام. البته درک می‌کنم که هوا سرد است، به همین دلیل از خانه هم انرژی بدهند، کافی است. ما می‌دانیم 40، 50 میلیون هوادار پشت ماست. این شرایط روی ما تأثیر نمی‌گذارد و به این چیزها فکر نمی‌کنیم، چون می‌دانیم هواداران بزرگی داریم که همه جوره حمایت می‌کنند.

 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه