دود این اختلافات به چشم هواداران می‌رود

عابدینی: وزیر ورزش باید خیلی زود پرونده پرسپولیس را ببندد

دود این اختلافات به چشم هواداران می‌رود

امیرعابدینی، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در خصوص اختلاف‌نظر بین سرمربی و مدیرعامل این تیم توضیح داد: اتفاقی در باشگاه پرسپولیس رخ‌داده، ضررش به پیکره باشگاه و هواداران دلسوز وارد می‌شود. 


وی ادامه داد: این افرادی که به فوتبال می‌آیند باید بدانند با چه کسانی کار می‌کنند، آقای گل محمدی و آقای نکونام از بزرگان فوتبال ما هستند که‌ شأن و شخصیت آن‌ها در ورزش و فوتبال باید حفظ شود. آقایان نباید طوری رفتار کنند که این مشکلات پیش بیاید و می‌شود طوری مدیریت کرد که این موضوعات دیگر اتفاق نیفتد.
عابدینی افزود: مشکلات پرسپولیس یا درونی است  یا از بیرون وارد سیستم شده، اگر از بیرون وارد سیستم شده، باید سیستم متحد مقابلش موضع بگیرد و آن را حل کند، اگر هم درون‌زاست، چرا حل نمی‌شود؟ معمولاً برای حل مشکلات درون‌زای تیم، یک مدیریت کلان باید وارد شود؛ من توقع داشتم هاشمی به عنوان وزیر ورزش، بیشتر در گود حاضر شود و عملکرد بهتری در این خصوص داشته باشد، ریاست مجمع‌های این دو باشگاه بر عهده وزیر ورزش است، وقتی ریاست مجمع بر عهده ایشان است، شخص وزیر باید وارد گود شود و نگذارد مشکلات به‌گونه‌ای انباشته شود که گریبان یک تیم را بگیرد. 
عابدینی در پایان افزود: من فکر می‌کنم می‌شود از این بحران به‌راحتی خارج شد و آن را به یک فرصت تبدیل کرد اما اگر دوستان کوتاه نیایند و از بخشی از امتیازاتی که اتفاقاً حقوق آن‌ها در حالت عادی است، صرف‌نظر نکنند این تنش بیشتر خواهد شد و مشکلات سختی را پیش روی باشگاه قرار می‌دهد. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه