ساپینتو علیه خطیر و استقلال!

مدیران استقلال دوباره به مرد پرتغالی وعده پول دادند

ساپینتو علیه خطیر و استقلال!


سرمربی پرتغالی فصل گذشته استقلال که هنوز مطالبات خود و همکارانش را از استقلال دریافت نکرده با شکایت رسمی از استقلال به فیفا پنجره نقل و انتقالاتی این تیم را بست. 
انتشار این خبر شوک جدیدی به هواداران و کادر فنی استقلال بود اما حالا یکی از مدیران باشگاه استقلال در این خصوص گفت: به‌زودی مطالبات دستیاران ساپینتو پرداخت و پنجره باشگاه استقلال باز خواهد شد.اقدامات لازم دراین باره انجام انجام شده و تأخیر در پرداخت مطالبات مربیان استقلال به دلیل سیستم اداری بوده است.
بر اساس شکایت ژائو لوئیس آبرئو، آنالیزور جوان و 25 ساله فصل گذشته استقلال این باشگاه به پرداخت 9هزارو300 یورو به همراه 5 درصد تأخیر از این مبلغ به این مربی محکوم شده است. همچنین درخصوص شکایت روی ماتا که از وی به عنوان تنها فرد دارای رزومه بالا در میان دستیاران ساپینتو نام برده می‌شد نیز باشگاه استقلال در رأیی مشابه با ژائو لوئیس آبرئو، به پرداخت همان مبلغ 9هزارو300 یورو به همراه 5 درصد تأخیر از این مبلغ به این مربی محکوم شده است تا به واسطه این دو شکایت و تا زمان تسویه‌حساب، پنجره استقلال دوباره بسته شود. این در حالی است که نگاهی به اسامی نفراتی همچون ریکاردو ساپینتو، عزیزبک آمانوف و پادوانی که گفته می‌شود هنوز هم نسبت به مبلغ دریافتی‌‌اش رضایت کامل را نداده و به دنبال شکایت در مراجع دیگر است، به علاوه رافائل سیلوا، مدافع برزیلی فصل گذشته استقلال این نگرانی بار دیگر برای طرفداران استقلال به وجود آمده که مبادا استقلالی‌‌ها در فاصله حدود دو ماه مانده به فصل نقل و انتقالات زمستانی دوباره با مشکلات گذشته برای تقویت خود مواجه شوند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه