هدیه 2 میلیاردی دبیر به یزدانی

پلنگ جویبار در پاریس روی تشک می‌رود؟

هدیه 2 میلیاردی دبیر به یزدانی

رئیس فدراسیون کشتی با هدف کمک به حسن یزدانی برای گرفتن انگیزه به منظور حضور پرقدرت در المپیک پاریس، رقمی کمتر از 2 میلیارد تومان به این کشتی‌گیر پرداخت کرد.


علیرضا دبیر پس از انجام عمل جراحی کتف حسن یزدانی چهره شاخص و عنوان‌دار کشتی ایران گفته بود:«هیچ کشتی گیری تاکنون نتوانسته پس از عمل کتف به میادین بازگردد اما امیدوارم یزدانی نخستین کشتی‌گیری باشد که پس از جراحی کتف به میادین کشتی باز می گردد».
این صحبت‌های دبیر حواشی زیادی را به دنبال داشت و این شایعه مطرح شد که رئیس فدراسیون کشتی با این صحبت‌ها تلویحاً عنوان کرده یزدانی شانسی برای بازگشت ندارد و برخی او را به حمایت نکردن ستاره کشتی ایران متهم کردند.
اما گویا علیرضا دبیر پس از قطعی شدن انجام عمل جراحی کتف توسط یزدانی، مبلغی کمتر از 2 میلیارد تومان به این کشتی گیر پرداخت کرده تا وی دغدغه‌ای بابت عدم حضور در لیگ نداشته باشد و با انگیزه بیشتر پس از طی کردن دوران نقاهت خود را آماده حضور پر قدرت در المپیک پاریس کند.
البته یزدانی هر چند به دلیل انجام عمل جراحی برای تیم انبوه‌سازان هوتن در نیمه نهایی و فینال لیگ کشتی نمی‌گیرد، اما شنیده می‌شود مسئولان این تیم نیز مبلغ قرارداد ستاره کشتی ایران را پرداخت کرده‌اند .مدیران فدراسیون کشتی امیدوارند با برطرف کردن توقعات مالی حسن یزدانی انگیزه‌های او برای حضور در بازی‌های المپیک را تقویت کنند تا او بتواند به عنوان یکی از شانس‌های کسب مدال در بازی‌های پاریس روی تشک برود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه