نبرد تمام‌عیار حزب‌الله در جبهه ۱۰۰۰ کیلومتری

دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد

نبرد تمام‌عیار حزب‌الله در جبهه ۱۰۰۰ کیلومتری

سیدحسن نصرالله در سخنانی به‌مناسبت سالروز شهادت سیدعباس موسوی، دبیرکل سابق حزب‌الله لبنان گفت: امروز امیدوارتر از هر روزی به پیروزی یقین داریم. دبیرکل حزب‌الله لبنان بیان کرد: حملات اخیر رژیم‌صهیونیستی علیه غیرنظامیان در جنوب لبنان رویداد جدیدی است که باید جلو آن گرفته شود.


وی با بیان اینکه دشمن می‌تواند طوری عمل کند که غیرنظامیان مورد هدف قرار نگیرند، افزود: حزب‌الله در قلب یک درگیری واقعی در جبهه‌ای به‌طول بیش از هزار کیلومتر حضور دارد و شهادت نیروها جزوی از جنگ است، اما وقتی موضوع به غیرنظامیان می‌رسد، برای حزب‌الله از حساسیت خاصی برخوردار می‌شود. 
او خطاب به رژیم اشغالگر گفت: حزب‌الله هدف‌قراردادن غیرنظامیان را تحمل نمی‌کند و دشمن باید بداند که از این اتفاق باید دوری کند. حمله به غیرنظامیان با هدف تحت‌فشار قراردادن مقاومت است تا حزب‌الله دست از تحت‌فشارگذاشتن دشمن بردارد، اما پاسخ این جنایت با گسترش دایره درگیری خواهد بود. 
به‌گفته او، حملات راکتی گسترده و حمله موشکی با موشک‌های فلق به شهرک‌های صهیونیستی اولین پاسخ به جنایت اشغالگران بود. جبهه مقاومت لبنان موشک‌هایی در اختیار دارد که تا ایلات در جنوب فلسطین‌اشغالی نیز می‌رسند. سیدحسن نصرالله با تأکید بر اینکه هزینه تسلیم و سرفرودآوردن بسیار خطرناک و گزاف است، تصریح کرد: تسلیم یعنی ذلت، بردگی و تحقیر بزرگ و کوچک؛ آیا این ذلت نیست که کشورهایی با دومیلیارد جمعیت مسلمان نمی‌توانند برای مردم غزه دارو و غذا تهیه کنند؟

برچسب ها :
ارسال دیدگاه