9 صهیونیست  کشته و زخمی شدند

عملیات شهادت‌طلبانه نیروهای جبهه مقاومت در فلسطین‌اشغالی؛

9 صهیونیست  کشته و زخمی شدند

در پی عملیات تیراندازی به ایستگاه اتوبوس شمال منطقه کریات ملاخی در شرق اسدود چهار شهرک‌نشین صهیونیست کشته و پنج تن دیگر زخمی شده‌اند.


​​​​​​​بر اساس گزارش سازمان اورژانس رژیم اسرائیل، در این تیراندازی سه تن از زخمی‌ها در وضعیت وخیمی قرار دارند. رسانه‌های عبری در تشریح رخداد اعلام کردند عملیات بسیار دشواری بود، یک عامل عملیات هدف قرار گرفت و نیروهای ما در حال جست‌وجوی دیگر عوامل احتمالی در این عملیات هستند. بر اساس گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، مجری این عملیات مسلحانه به وسیله خودرویی با پلاک اسرائیلی وارد محل شده است.
برخی منابع اعلام کردند عاملان عملیات اهل نابلس در کرانه باختری هستند. سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در نخستین واکنش به این اقدام گفت: از مردم و رزمندگان خود می‌خواهیم عملیات‌های استشهادی را تشدید کنند و دشمن را در قبال جنایت‌هایش به درد بیاورند، زیرا این تنها زبانی است که این دشمن می‌فهمد. در مقابل بن غفیر، وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی با حضور در محل عملیات استشهادی بار‌دیگر با رجزخوانی علیه فلسطینی‌‌ها اعلام کرد شهرک‌نشینان را مسلح خواهیم کرد. عملیات‌های انتحاری و تیراندازی به شهرک‌نشینان اسرائیلی تا پیش از آغاز عملیات 7 اکتبر توسط مقاومت اسلامی حماس توسط فلسطینیان انجام می‌شد. حالا 134روز از جنگ ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه می‌گذرد و تداوم جنایت‌های اشغالگران موجب شهادت نزدیک به 29 هزار فلسطینی شده است. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه