بهره‌مندی دویست و بیست و ششمین روستا در برنامه گازرسانی استان از نعمت گاز

بهره‌مندی دویست و بیست و ششمین روستا در برنامه گازرسانی استان از نعمت گاز

استاندار خراسان رضوی گفت: در دو سال گذشته برنامه گازرسانی به روستاهای استان را در قالب طرح تحول روستایی در حال اجرا داریم و تا امروز ۲۲۶ روستای جدید گازرسانی شده است.


یعقوبعلی نظری در نخستین گردهمایی معاونان عمرانی فرمانداری‌های استان اظهار کرد: یک شبکه تخصصی فنی مدیریتی و منسجم با حضور معاونان عمرانی باید در استان وجود داشته باشد تا استان در اصطلاح به یک کارگاه تبدیل شود. راهبرد مدیریتی ما در خراسان رضوی، رفع مشکلات اولویت‌دار مبتنی بر مزیت‌ها و ظرفیت‌های موجود است منتهی در گام نخست، مسائل شناسایی و برای آن‌ها برنامه‌ریزی شد.
وی عنوان کرد: حتماً باید به صورت سازمان‌یافته و هم‌افزا برای رفع موضوعات استان عمل کنیم وگرنه نمی‌توانیم به هدف اصلی برسیم.
نظری هر اقدام را تابعی از یک راهبرد یا استراتژی دانست و خاطرنشان کرد: مدیریت حتماً باید تابعی از یک استراتژی باشد تا بتواند در ادامه مسیر موفق باشد.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اهمیت مسکن در زندگی مردم متذکر شد: مسکن سهم قابل توجهی از سبد هزینه خانوار را به خود اختصاص داده و خیلی‌ از افراد قادر به تأمین آن نیستند. از این رو دولت باید برای رفع این مسئله کمک کند.
وی بر نقش مهم معاونان عمرانی فرمانداری‌ها در حل مسائل مردم تأکید کرد و گفت: باید مانند یک مدیر جهادی هر طور شده به دنبال حل مسئله باشید.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه