اهتزاز پرچم امام رضا(ع) از اروندرود تا شلمچه

اهتزاز پرچم امام رضا(ع) از اروندرود تا شلمچه


​​​​​​​شلمچه این سرزمین مبارزه و ایستادگی خستگی‌ناپذیر میزبان کاروان فرستادگان امام ضامن و ثامن، رضای آل محمد(ع) بود. در خون غلتیدگان شلمچه در عمل اثبات کردند پیام زندگی امام و مولای خود اباالحسن الرضا(ع) یعنی مبارزه دائمی خستگی‌ناپذیر را به خوبی درک و به آن تا آخرین لحظه عمر خود عمل کردند و شهید شدند ولی از مبارزه با دشمنان اسلام و متجاوزان به این آب و خاک هیچ وقت خسته و درمانده نشدند و اینک کاروان فرستادگان رضا(ع) میهمان شهدای شلمچه هستند. 
کاروان راهیان نور اعزامی از آستان قدس رضوی به مناطق عملیاتی جنوب غربی کشور پس از بازدید از یادمان‌های شهدا در مناطق عملیاتی اروند، دشت ذوالفقاری، منطقه شهید تندگویان، کوت شیخ (شهدای علقمه) و... روز گذشته به منطقه عملیاتی شلمچه رسیدند. 
جمعی از خواهران و برادران بسیجی حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی و تعدادی از خدمه حرم مطهر رضوی حاضر در این کاروان با حضور در منطقه عملیاتی شلمچه و یادمان شهدای دلاور آن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شجاعت‌ها و دلاوری‌های شهیدان گرانقدری که در خاک شلمچه به خون خود غلتیدند، با توضیحات راویان حاضر در مناطق راهیان نور از نزدیک با برخی از حقایق نهفته از خودگذشتگی شهیدان هشت سال دفاع مقدس در این منطقه آشنا شدند و با حمل پرچم متبرک به بارگاه حضرت ثامن الحجج، امام هشتم(ع) با طنین ندای یا رضا(ع)، فضای ملکوتی کربلای ایران را به یاد و نام امام شهیدان حضرت اباالحسن الرضا(ع) معطر و مزین کردند. شهدای شلمچه میزبان فرستادگان رضا(ع) بودند اما با ورود پرچم متبرک به بارگاه مطهر امام هشتم(ع)، شلمچه و شهدای در خون غلتیده‌اش، همه میهمان لطف و عنایت امام مهربانی‌ها، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بودند. شهیدان شلمچه مثل همیشه، امروز زائر رضا(ع) شدند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه