گلریزان «حسنا» برای تأمین ۸۸۸۸ سری جهیزیه 

با حضور خیران در مشهد برگزار شد

گلریزان «حسنا» برای تأمین ۸۸۸۸ سری جهیزیه 

جشن گلریزان حسنا برای تأمین ۸۸۸۸ سری جهیزیه نوعروسان احسان‌پذیر با حضور خیران در مشهد برگزار شد.


به گزارش آستان‌نیوز؛ محمدحسین استادآقا، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی در مراسم جشن گلریزان حسنا که با هدف تأمین ۸۸۸۸ سری جهیزیه برای نوعروسان احسان‌پذیر برگزار شد، گفت: ۱۱۰ خیر برای مشارکت در این امر خیر دعوت شده‌اند.
به گفته وی، همزمان با میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان، ۴٠٠ سری جهیزیه نیز در ۲۴ استان توزیع و مراسم نمادین آن در مشهد با حضور خیران برگزار شد.
وی همچنین با تأکید بر اهمیت اجرای طرح‌های متنوع در راستای تحکیم بنیاد خانواده افزود: با هدف تحکیم نهاد خانواده، بنیاد کرامت رضوی برنامه «زندگی به سبک رضوی» را برای ۹۰ هزار زوج زیر پوشش  برگزار کرده است. 
استادآقا به برنامه‌های بنیاد کرامت رضوی در راستای طرح جوانی جمعیت نیز پرداخت و گفت: تشویق مادران زیر ۴۰ سال در طرح «شکوه مادری» و معرفی مادران نمونه دارای سه فرزند به عنوان الگوی موفق اجتماعی از جمله این طرح‌هاست. 
وی ابراز امیدواری کرد آستان قدس رضوی با اجرای این برنامه‌ها در تحکیم نهاد خانواده و تسهیل ازدواج مؤثر و همچنین در جوانی جمعیت نقش‌آفرین باشد.

۴۰۰ جهیزیه هدیه روز جوان به زوج‌های زیر پوشش بنیاد کرامت رضوی
در همین حال همزمان با روز جوان و ولادت حضرت علی اکبر(ع)، ۴۰۰‌جهیزیه در مراسمی با حضور خیران نیک‌اندیش به نوعروسان زیر پوشش بنیاد کرامت رضوی در سراسر کشور اهدا شد.فاطمه دژبرد، مدیر مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی در حاشیه مراسم اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان اظهار کرد: بنیاد کرامت رضوی در راستای افزایش صیانت و اعتلای نهاد خانواده در راستای تحکیم و تعالی آن و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و مجموعه نهادها و تشکل‌های مردمی، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی طرح حسنا کرده است.وی ادامه داد: پویش «حسنا» به مفهوم «حامیان سنت نبوی ازدواج» است و خیرانی از سراسر کشور در این طرح شریک و حامی زوج‌های جوان هستند. دژبرد گفت: شبکه خادمیاران رضوی و کانون‌های بانوان و خانواده در سراسر کشور در اجرای این طرح با بنیاد کرامت رضوی همکاری داشته‌اند. به گفته وی ۴۰۰ جهیزیه به نوعروسان احسان‌پذیر در سراسر کشور اهدا که از این تعداد ۳۰زوج مشهدی هستند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه