بازی با ملوان 6 امتیازی است

کیانوش رحمتی در گفت‌و‌گو با قدس:

بازی با ملوان 6 امتیازی است

مربی استقلال معتقد است بازی با ملوان یکی از سخت‌ترین بازی‌های این تیم در فصل جاری است. رحمتی به بازی رفت با ملوان اشاره می‌کند که حریف تا آستانه رسیدن به گل نیز در ورزشگاه آزادی پیش رفت.


مربی استقلال می‌گوید:« اگر یادتان باشد در بازی رفت مقابل ملوان دشواری زیادی متحمل شدیم. حریف ما در دقایق آغازین یک ضربه پنالتی بدست آورد که سید حسین حسینی پنالتی را گرفت و مهار او سبب شد ما در شرایط بازی باقی بمانیم. درنهایت هم با گل محمد حسین مرادمند که در دقیقه 80 به ثمر رسید موفق شدیم حریف را شکست دهیم. آن بازی به ما ثابت کرد ملوان تیم با هوش و قدرتمندی است و قطعاً در بازی امروز مقابل این تیم هم کار ساده‌ای نخواهیم داشت».
رحمتی با اشاره به اینکه همه می‌خواهند از استقلال صدرنشین امتیاز بگیرند، گفت:« ملوان جزو تیم‌هایی است که خوب فوتبال بازی می‌کند واصول تاکتیکی به این تیم به خوبی آموزش داده شده است. اما سوای این مسائل هر تیمی در لیگ برتر مقابل استقلال قرار می‌‌گیرد، دوست دارد ما را شکست دهد. بردن استقلال جذاب است چون ما صدرنشین لیگ هستیم و هفته‌های طولانی است آن بالا قرار داریم. به همین دلیل کار ما هر روز سخت و دشوارتر می‌شود و هرچه از لیگ درنیم فصل دوم بگذرد، بردن رقبا با چالش‌های بیشتری مواجه می‌شود. امیدوارم در ادامه لیگ هم به مانند نیم فصل اول موفق باشیم و بتوانیم امتیازات مناسب 
را بدست آوریم».
رحمتی درباره اینکه آیا استقلال نسبت به بازی با صنعت نفت آبادان در بازی با ملوان تغییر روش خواهد داد یا خیر نیز این جملات را به زبان آورد:« هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. اما اینکه بخواهیم تغییری ایجاد کنیم را باید از آقای نکونام سؤال کنید که قطعاً ایشان هم مشت خود را بسته نگه خواهد داشت(با خنده) روز بازی همه چیز مشخص می‌شود و می‌فهمیم که با چه ترکیبی قرار است بازی کنیم و از چه تاکتیکی بهره خواهیم برد. امیدوارم فارغ از همه مسائل فنی بهترین نتیجه ممکن در این بازی رقم بخورد و استقلال بتواند به روند صدرنشینی خود در انزلی هم ادامه دهد. سپاهان سایه به سایه ما حرکت می‌کند ونباید اجازه بدهیم فاصله امتیازی این تیم با ما کاهش یابد. بازی با ملوان برای ما یک بازی 6 امتیازی است و امیدواریم به نتیجه دلخواه برسیم».

خبرنگار: حمیدرضا عرب

برچسب ها :
ارسال دیدگاه