هواداران استقلال غمگین هستند

کاظم اولیایی در غرفه قدس:

هواداران استقلال غمگین هستند

محمدکاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال در نمایشگاه مطبوعات در غرفه قدس حاضر و به پرسش‌های ما پاسخ داد.


وضعیت تیم استقلال را چطور می‌بینید؟
وضعیت خوب نیست. با وجود شرایط مناسب در جدول لیگ برتر و صدرنشینی، هواداران استقلال ناراحت و غمگین هستند که در واقع این موضوع نشان می دهد در ساختار و ساز و کارها مشکلاتی وجود دارد. ضمن اینکه هیئت مدیره هم از قدرت لازم برخوردار نیست.

به نظر شما برای حل مشکلات باید چه اتفاقی بیفتد؟
هرکسی باید وظایفش را به‌درستی انجام دهد تا مسائل برطرف شود. علاوه بر این مجمع فدراسیون نیز باید دخالت کند و به هیئت مدیره استقلال اختیار لازم را بدهد تا بتواند درست و قطعی تصمیم بگیرد. شرایط نباید به گونه‌‎ای باشد که مجمع فقط به صورت فوق العاده و در زمان انتخابات فدراسیون و انتصاب‌ها تشکیل شود و در وقت ضروری، برای حل مشکلات و مسائل کسی مسئولیت قبول نکند. شخصی مثل آقای آقامحمدی هم نه برای حل اختلافات، بلکه صرفاً به منظور نظارت بر روند خصوصی سازی باشگاه آمده و البته درست هم نیست به این مسائل و اختلاف‌ها ورود کند.

البته بی مسئولیتی مدیران در مسئله‌ای مثل حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا نیز مؤثر بوده است. 
شک نکنید که اگر حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اتفاق بیفتد، مقصر اصلی مجمع فدراسیون است. مدیران فدراسیون فوتبال باید تمام تلاش خود را برای ساماندهی وضع این دو باشگاه پرطرفدار انجام دهند و سعی کنند شبیه برخی مدیرعامل‌ها در فوتبال ایران نشوند.

فکر می‌کنید وضعیت به چه سمتی خواهد رفت؟
در کل امیدوار هستیم روند کارها و شرایط فوتبال ما به سمت بهبود و بهتر شدن برود و بحث خیانت در امور وجود نداشته باشد و این اتفاقات به خاطر بی‌اطلاعی رخ داده باشد. چون شاید موضوع بی‌اطلاعی با توضیح مسائل و شفاف‌سازی و همچنین نصیحت پیشکسوتان برطرف شود، اما خیانت سبب خرابکاری و بی‌ثباتی خواهد شد.

خبرنگار: حسینی-نجفی

برچسب ها :
ارسال دیدگاه