طرح ویژه ترافیک همزمان با نیمه شعبان در مشهد  اجرا می‌شود

طرح ویژه ترافیک همزمان با نیمه شعبان در مشهد  اجرا می‌شود


رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: همه ساله در ایام نیمه شعبان ترافیک سنگینی را در خراسان رضوی به ویژه شهر مقدس مشهد شاهد هستیم. بر همین اساس طرح ویژه ترافیک این روز بومی‌سازی و به همه پاسگاه‌های پلیس راه در شهرستان‌های استان ارسال شد.
سرهنگ حسین میش‌مست در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: این طرح با عنوان «چراغ‌برات» از چهارشنبه در شهرستان‌های استان و از پنجشنبه در مشهد اجرا و مسیرهای دسترسی به بهشت رضا(ع) مشخص و با همکاری شهرداری و راهداری بنرهایی برای هدایت ترافیک نصب شده است.
وی بیان کرد: دسترسی به بهشت رضا(ع) از چند مسیر ورودی انجام خواهد شد. شهروندان مشهدی می‌توانند از مسیرهای جاده قدیم مشهور به جاده فریمان، آزادراه شهید شوشتری، پل کمربند سبز، روستای تپه‌سلام که بیشترین حجم مسافر را می‌تواند به سمت بهشت رضا(ع) عبور دهد و مسیر شهرک کارآفرین انتخاب مسیر کنند. همچنین شهروندانی که در شرق مشهد مقدس ساکن هستند، می‌توانند از مسیرهای بولوار ۷۵ متری شهرک رضوی، آزادراه کمربند سبز، رمپ تپه‌سلام طی مسیر کنند. برای زمان خروج نیز چهار درب خروجی مشخص شده که ترافیک روانی را شاهد باشیم.
میش‌مست ادامه داد: برای خروج نیز همشهریان عزیز می‌توانند از چهار مسیر کمربند سبز به سمت ۷۵ متری، مسیر بولوار شهید ساعی شهرک طرق، بولوار شهدای طرق به سمت مصلی، آزادراه شهید شوشتری و جاده قدیم طی مسیر کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه