جوانان رأی‌اولی خراسان جنوبی میهمان ویژه برنامه اذن خدمت میقات الرضا(ع)

جوانان رأی‌اولی خراسان جنوبی میهمان ویژه برنامه اذن خدمت میقات الرضا(ع)

به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر(ع) ویژه‌برنامه اذن خدمت با حضور جمعی از جوانان رأی‌اولی استان خراسان جنوبی در حرم مطهر برادر گرامی امام رضا(ع) برگزار شد. 


به گزارش آستان‌نیوز، به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان ویژه‌برنامه اذن خدمت با حضور جمعی از جوانان رأی‌اولی استان خراسان جنوبی در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) وابسته به سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین نقی‌آبادی در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و خاطرنشان کرد: حضرت علی‌اکبر(ع) از نظر صورت و سیرت، شبیه‌ترین فرد به نبی مکرم اسلام(ص) بود.
وی با اشاره به اینکه یکی از درس‌هایی که جوانان باید از زندگی حضرت علی‌اکبر(ع) بیاموزند خوش‌اخلاقی و نیکو سخن گفتن است، گفت: حضرت علی‌اکبر(ع)، برترین الگو برای جوانان است. 
وی در ادامه سخنان خود گفت: با عنایت به سخنان رهبر معظم انقلاب راه حل مشکلات امروز در جامعه، انتخابات است و شما جوانان که اکثراً رأی‌اولی هستید، اصلی‌ترین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب و مخاطب اصلی این سخن هستید. 
قرائت زیارت‌نامه حضرت، مدیحه‌سرایی کربلایی مجتبی مرادی؛ مداح و ذاکر اهل بیت(ع) و همخوانی شعر اذن خدمت از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه