خاک بر سر من!

خاک بر سر من!

حوالی امروز    


​​​​​​​«شهرام همایون» از آن سلطنت‌طلب‌های دوآتشه، سال‌های سال است به عنوان یک فعال و بلکه بیش‌فعال سیاسی ضد جمهوری اسلامی، مالکیت، تهیه‌کنندگی و مجری‌گری شبکه ماهواره‌ای فارسی «کانال یک» در آمریکا را با همان شعر و شعار معروف «هستم اگر می‌روم، گر نروم نیستم»، به عهده دارد. 
البته شهرام همایون که کسی نمی‌داند بالاخره هست یا نیست، می‌رود یا نمی‌رود، مدعی است به روش دورکاری و بلکه کنترل از راه دور، از لس‌آنجلس، توانسته یک جنبش سیاسی و مدنی را در ایران راه بیندازد. اسم این جنبش هم لابد با اشاره به آن شعاری که بالاتر گفتیم «ما هستیم» است. از افتخارات جنبش همایون این است که گویا طرفدارانش در چند شهر ایران موفق شده‌اند روی دیوار کوچه‌ها، شعار «ما هستیم» را بنویسند و یکی دوبار هم در جایی قرار بگذارند و دور هم جمع شوند.
از وقتی بین اپوزیسیون خارج‌نشین رسم شده علیه هم و حتی گاهی علیه خودشان حرف بزنند و پته یکدیگر را روی آب بریزند، همایون هم چند باری حرف‌های جالبی در شبکه‌اش زده که در فضای مجازی داغ شده است. مثلاً اوایل دی‌ماه همین امسال در واکنش به مخالفت‌های زیادی که کاربران فضای مجازی با رضا پهلوی داشتند، گفت: «خاک بر سر من... قرار بود جمهوری اسلامی برود اما مخالفت و دشمنی با پهلوی زیاد شد...». آخرین موضع‌گیری جالب شهرام همایون مربوط به روز گذشته است. کانال تلگرامی 
پرشینTV ویدئویی از او را منتشر کرده که می‌گوید:«اپوزیسیون، مسیح علی‌نژاد، گلشیفته فراهانی و حامد اسماعیلیون حتی نتوانستند یک واکنش در داخل ایران ایجاد کنند! آن‌ها حتی نتوانستند 
۸۰۰ نفر را در ایران جمع کنند؛ افرادی که به نام ملت ایران بودجه‌های میلیون دلاری گرفتند، اکنون به فکر خرید خانه و مغازه هستند!»   

برچسب ها :
ارسال دیدگاه