فینال‌ها همچنان ادامه دارند

کاپیتان استقلال در گفت‌وگو با قدس: 

 فینال‌ها همچنان ادامه دارند

کاپیتان استقلال، موفق شد یک بازی دیگر را با کلین شیت سپری کند. او که در بازی رفت با یک ضربه پنالتی مقابل سپاهان غافلگیر شده بود، حالا از کسب پیروزی مقابل این تیم و به نوعی گرفتن انتقام از یکی از رقبای سرسخت این فصل، ابراز خرسندی کرد.


حسینی در صحبت‌های خود پس از برتری مقابل زردپوشان به اتفاقات بازی رفت اشاره کرد: «سپاهان تیم بزرگی است و دراین بازی هم ما را اذیت کرد. آن‌ها ستاره‌های بسیاری در ترکیب خود دارند که برتری را برای هر رقیبی سخت می‌کنند. آن‌ها آمده بودند که در این بازی حداقل به یک امتیاز برسند و موقعیت خود را در جدول حفظ کنند، اما ما برای اینکه به سمت قهرمانی حرکت کنیم راهی جز کسب پیروزی در این بازی نداشتیم و تلاش کردیم به برتری برسیم. فکر می‌کنم روزبه یکی از قشنگ‌ترین گل‌های فصل را به ثمر رساند».
حسینی ادامه داد: «اگر یادتان باشد در بازی رفت حق ما باخت نبود.
 می‌توانستیم در آن بازی حداقل یک امتیاز بگیریم یا حتی با برد اصفهان را ترک کنیم، اما داور تصمیمی گرفت که منجر به شکست ما شد و ما در نهایت بازی را باختیم. باختن در هفته سوم برای هر تیمی که مدعی قهرمانی است، دشوار است، اما ماخودمان را بعد از باخت به سپاهان جمع کردیم و موفق شدیم در بازی برگشت شکست مقابل این تیم را جبران کنیم. به نظر من استقلال خیلی خوب خودش را جمع کرد ودر این بازی هم دوباره ارزش‌های فنی خودمان را
نشان دادیم».
حسینی با اشاره به اینکه دوباره موفق شده کلین شیت کند، این توضیحات را داد: «کلین شیت بدون کمک بازیکنان بدست نخواهد آمد. من تلاش خودم را می‌کنم، اما دیگر بازیکنان هم در این موفقیت سهم دارند. گل نخوردن در بازی‌های بزرگ خیلی مهم است که با کمک خط دفاعی خوبمان توانستیم به این مهم برسیم. باید سعی کنیم در بازی‌های بعد هم همین روند را ادامه دهیم تا استقلال به بهترین شرایط ممکن دست یابد».
از دروازه‌بان استقلال درباره شانس تیمش برای رسیدن به قهرمانی پرسیدیم که او پاسخ هوشمندانه‌ای داد: «خیلی زود است درباره قهرمانی حرف بزنیم. باید بازی به بازی جلو برویم تا در جایگاه خودمان تثبیت شویم. به اعتقاد من بازی‌های زیادی باقی مانده که ممکن است جایگاه ما را تغییر دهد. نباید فکر کنیم، چون سپاهان را بردیم دیگر کار تمام شده است. خودتان اگر به جدول بازی‌ها نگاه کنید، می‌بینید چند بازی مهم دیگر باقی مانده است. ما بازی‌های حساس بسیاری را داریم. برخی تیم‌های میانه و قعر جدولی هم حضور دارند که دردسر ساز می‌شوند. همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد، اما سعی می‌کنیم سال را با بهترین نتایج ممکن به پایان برسانیم تا امیدواری به قهرمانی بیشتر شود».
دروازه بان استقلال در پایان حرف‌هایش از هواداران تشکر کرد: «خودتان در جریان هستید که چه سرمای سختی در روز بازی با سپاهان در ورزشگاه آزادی حاکم بود. هواداران ما در چنین شرایطی واقعاً سنگ تمام گذاشتند و ما را شرمنده کردند. هوا خیلی سرد بود وهواداران از جان مایه گذاشتند. دست همه آن‌هایی که به ورزشگاه آمدند، درد نکند. یک روز متفاوت را رقم زدیم».
خبرنگار: حمیدرضاعرب

برچسب ها :
ارسال دیدگاه