پرسپولیس ول کن استقلال نیست

بازگشت تراکتور به جاده صعود

پرسپولیس ول کن استقلال نیست

در آخرین بازی‌های هفته هجدهم لیگ برتر پرسپولیس و تراکتور توانستند از سد حریفان خود عبور کنند. در اصفهان پرسپولیس با تک گل گولسیانی از روی نقطه پنالتی موفق شد ذوب آهن 10 نفره را شکست دهد و فاصله‌اش با استقلال را حفظ کند.


دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان در حالی در فولاد شهر اصفهان برگزار شد که اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در رختکن نوشته‌های عجیبی را پیدا کردند.
اعضای این تیم وقتی قصد تعویض لباس‌های خود را داشتند با نوشته‌ها و بسته‌های عجیبی روبه‌رو شدند که در گوشه‌های رختکن وجود داشت.افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس این نوشته‌ها را در اختیار مسئول بازی قرار داد و خواستار گزارش آن‌ها به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد. پرسپولیس با این پیروزی 36 امتیازی شد و در رده دوم جدول جایگاهش در رده دوم را تثبیت کرد.

پیروزی مهم تراکتور
تیم‌های فوتبال تراکتور و استقلال خوزستان در ورزشگاه یادگار امام تبریز و با قضاوت 
حمید حاج ملک به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری ۲ بر صفر تراکتور به پایان رسید.در دقیقه ۶۱، رحمان جعفری خرید جدید این تیم از باشگاه شمس آذر با فرار در عمق صاحب توپ شد و با یک ضربه بغل پا توانست گل اول بازی را به نام خود به ثبت برساند. کار ترکیبی بازیکنان تراکتور با پاس عالی ریکاردو آلوز به 
امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن از داخل محوطه جریمه و در دقیقه ۸۵ توانست با ضربه بغل پا گل دوم تراکتور را به ثمر رساند. با این گل حسین زاده پس از مدت‌ها موفق به گلزنی در یک بازی رسمی شد.
دو دقیقه پس از گل دوم تراکتور به دلیل خطای خشن، سیامک نعمتی از داور بازی کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد. تراکتور با این پیروزی۳۱ امتیاز شد. پاکو خمس، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: در ۴۵ دقیقه دوم گل زدیم و تفاوت نیمه اول و دوم فقط همین بود. در نیمه اول چهار موقعیت آشکار گلزنی داشتیم، به بازی مسلط بودیم و بازی خودمان را به تیم تحمیل کردیم و این مشهود بود.
سرمربی تراکتور درباره صحنه اخراج سیامک نعمتی در کنار زمین گفت: باید در این زمینه بهتر شویم و بهتر خواهیم شد. صرف نظر از اینکه هر کسی می‌تواند اشتباه کند، این اشتباهات نباید به تیم آسیب بزند. اشتباه سیامک بزرگ بود و تیم را دچار مشکل کرد. البته اتفاق بدی برای تیم نیفتاد ولی باید به یاد داشته باشیم هر حرکتمان به نفع تیم باشد.

داد عنایتی درآمد

دیدار تیم‌های فوتبال شمس آذر قزوین و مس رفسنجان هم با تساوی به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازها رضایت دادند.
تیم‌های فوتبال پیکان و صنعت نفت در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه تساوی ۲ به ۲ به پایان رسید. گل‌های پیکان در این دیدار را علی قربانی (۳۲) و امیرحسین صدقی (۴۵) به ثمر رساندند و حسین شنانی (۳) و عرفان قهرمانی (۴+۹۰) برای صنعت نفت گلزنی کردند. عنایتی، سرمربی پیکان در پایان بازی گفت: از کسب این تعداد تساوی بالا بسیار خسته شده‌ایم و پس از هر بازی که فیلم دیدارها را آنالیز می‌کنیم بابت از دست دادن موقعیت‌ها واقعاً عصبانی می‌شویم. به نظرم بازیکنان باید احساس مسئولیت بیشتری کنند. ما به آینده امیدواریم و بازیکنان وظیفه مهمی را دارند، اما در برخی از مواقع بازی، آن‌ها دچار فراموشی می‌شوند و نمی‌دانند در چه جایگاهی قرار گرفته‌اند. در مجموع از شرایط بازی رضایت ندارم ما در هر دو نیمه موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و از اینکه ۲ امتیاز خانگی را از دست دادیم، بسیار ناراحتم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه