افزایش 11 درصدی توزیع انواع فراورده‌های نفتی در منطقه تربت‌حیدریه

افزایش 11 درصدی توزیع انواع فراورده‌های نفتی در منطقه تربت‌حیدریه

مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه گفت: پارسال بیش از ۹۰۲ میلیون لیتر انواع فراورده‌های نفتی در منطقه تربت‌حیدریه توزیع شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۱۱ درصدی دارد.


جواد بلندی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: بر این اساس پارسال مصرف بنزین با ۱۲ درصد افزایش به بیش از ۳۷۳ میلیون لیتر، نفت‌گاز با ۱۱ درصد افزایش به بیش از ۵۲۰ میلیون لیتر و نفت کوره با ۴۳ درصد افزایش به حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر رسید.
وی بیان کرد: همچنین مصرف نفت سفید با ۴۰ درصد کاهش به حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر و گاز مایع با ۲۴ درصد کاهش به کمتر از ۱۰ هزار و ۳۰۰ تن رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه گفت: در تعطیلات نوروز امسال نیز با وجود افزایش 7 درصدی مصرف بنزین، شاهد توزیع بی‌وقفه سوخت و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و زائران حضرت ثامن‌الحجج(ع) بودیم.
بلندی ادامه داد: از انبار این منطقه نفتی در نوروز امسال بیش از ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر انواع فراورده به حوزه عملیاتی منطقه تربت‌حیدریه، خراسان جنوبی و زاهدان ارسال شد که سهم حوزه عملیاتی منطقه تربت‌حیدریه از این میزان، نزدیک به ۳۰میلیون لیتر بود. در این مدت بیش از 8 میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر فراورده نفتی به خراسان جنوبی و بیش از 4 میلیون لیتر به زاهدان ارسال شده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه