فرهنگ استاندارد کالا باید در جامعه ترویج یابد

فرهنگ استاندارد کالا باید در جامعه ترویج یابد

استاندار خراسان شمالی گفت: استانداردسازی عرضه هرگونه خدمات و کالا، صیانت از حقوق مردم است و در این باره فرهنگ استاندارد باید در جامعه ترویج یابد.
به گزارش ایرنا، محمدرضا حسین‌نژاد در نشست با مدیر کل استاندارد خراسان شمالی اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم تا اهداف در زمینه نهادینه شدن فرهنگ استاندارد در جامعه محقق شود. در این باره نیازمند همکاری همه افراد هستیم.
وی با بیان اینکه استاندارد نقش ویژه‌ای در زندگی مردم دارد، خاطرنشان کرد: دستیابی به کالا و خدمات استاندارد، حق مردم است و نباید در این باره کوتاهی شود.
حسین‌نژاد با اشاره به اینکه نشان استاندارد روی کالاها نقطه امید و اطمینان خاطر از کیفیت و رعایت ضوابط تولید است، افزود: امسال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری شده و با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب به رونق تولید، مسئولیت تمامی دستگاه‌ها بیشتر است.
مدیر کل استاندارد خراسان شمالی نیز در این دیدار گفت: سال گذشته ۳۱ پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان صادر و 4هزار و ۹۹۴ مورد بازرسی از واحدهای مختلف در قالب طرح طه انجام شد.
محمد خوران، تدوین و تجدیدنظر ۱۱ مورد و بازنگری 200مورد استاندارد ملی و صدور ۶۲۸ مورد تأییدیه بازرسی آسانسور را از جمله اقدام‌های صورت گرفته در یک سال گذشته عنوان کرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه