برپایی جشن بزرگ «امام رضایی‌ها» در سراسر کشور

برپایی جشن بزرگ «امام رضایی‌ها» در سراسر کشور

مدیر عامل مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی از برگزاری جشن بزرگ «امام رضایی‌ها» در سراسر کشور در آستانه ولادت باسعادت حضرت رضا(ع) خبر داد. 


به گزارش آستان‌نیوز، مجتبی مختاری هدف از برگزاری این جشن را معرفی ابعاد شخصیتی حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و ایجاد روحیه نشاط معنوی و امیدآفرینی در جامعه ذکر کرد و گفت: هزاران برنامه متنوع در اقصی نقاط کشور در قالب جشن‌های معنوی «زیر سایه خورشید» در دهه کرامت امسال پیش‌بینی شده و در حال اجراست.  وی با اشاره به برگزاری این جشن در پایتخت افزود: جشن امام‌ رضایی‌ها به مناسبت میلاد باسعادت امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) روز جمعه ۲۸ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در تهران برگزار شد. 
مدیر عامل مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: این جشن‌ها با مشارکت مردم و حضور کاروان خدام و پرچم سبز رضوی، هنرمندان، مداحان و سخنرانان کشوری برای هموطنان در قالب 30 جشن بزرگ امام رضایی در تمام استان‌های کشور برنامه‌ریزی شده است. مختاری ادامه داد: هدف از کاروان‌های زیر سایه خورشید توسعه صحن و سرای رضوی به سراسر کشور است و کاروان‌هایی با عنوان کاروان‌های رضوی متشکل از جمعی از خدام به نقاط مختلف کشور رفته و حال و هوای زیارت را برای مردم به ارمغان می‌برند. 
جشن‌های مردمی معنوی «زیر سایه خورشید» همزمان با دهه کرامت برای هفدهمین سال توسط آستان قدس رضوی و با حضور ۳۳۰ خادم در قالب ۹۵ کاروان رضوی در بیش از 2 هزار نقطه در کشور و ۱۸ کشور دنیا با شعار «با شما سربلندیم» در حال برگزاری است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه